čas ve hře

DanielCZ84

Komentátor
Mám pocit že ve hře 8 hodin trvá déle než skutečných 8 hodin....
Mám nastaven výběr surovin na 6 hod, 14 hod a 22 hod.....a každý den sleduji že se suroviny dokončuji později o trochu později . Dneska po týdnu po moji poslední korelaci budu místo 22 hod vybírat už ve 22:30..to znamená že za par dní zase budu muset vynechat jeden 8 hodinový cyklus abych si zadal výrobu zase ve 22:00.
 

RTV4

Psavec
Výběr města neuděláš hned a budovy nevyrábí dokud je nevybereš, proto se to posouvá.
 

dudasek

Znalec
každej den pár vteřin a posuneš se o minuty,hodiny..musíš tedy resetovat.
dej si třeba jednu 4h výrobu:tak ztráta nebude taková a pak si zadávej v 6/14/22 ty své osmičky..ale přijď se lognout pár minut předem a seber výrobu nejlépe hromadně za 5 dia...nezdržuj se a neplň opakovací úkoly,neplánuj si eventy atd...pak ti to bude chvilku zase šlapat
 

Tommy Angello

Dopisovatel
Mám pocit že ve hře 8 hodin trvá déle než skutečných 8 hodin....
Mám nastaven výběr surovin na 6 hod, 14 hod a 22 hod.....a každý den sleduji že se suroviny dokončuji později o trochu později . Dneska po týdnu po moji poslední korelaci budu místo 22 hod vybírat už ve 22:30..to znamená že za par dní zase budu muset vynechat jeden 8 hodinový cyklus abych si zadal výrobu zase ve 22:00.
nevím, co řešíš, čas trvá stejně ve hře jako ve skutečnosti. 8 hodin je 8 hodin.
 
Nahoru