černá obrazova po nalogování

DeletedUser8215

Host
Ahoj, nevím zda to patří přímo sem ale nenašel jsem jiné vlákno. Mám nový notebook, s grafickou kartou Geforce GT 950M, hra foe mi prostě po nalogování vyhodí jen černou obrazovku. firefox nová instalace, flash player v pořádku. žádný adblock nic... Někdo nějaké zkušenosti nebo nápady co zkusit? V exploreru to dělá 50 na 50. Ale ten nepoužívám... takže bych rád zprovoznil firefox....

díky za každou reakci

ještě se omlouvám, operační systém Windows 10 Home, firefox snad nejnovější 48.0.2, flash player Verze 23.0.0.162
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Zkus používat chrome - na tom ta hra šlape snad nejlépe.
Jinak, bez změny prohlížeče snad jenom poradím obligátní cashe a cookies promazat...
(stejná verze flashe jako udáváš mi provádí roztodivné věci během bojů, tak moýná ještě zkus jinou verzi flashe, ale pochybuju že by to bylo tím)
 

DeletedUser11823

Host
Firefox od verze 47.0 má problémy s aplikacema ve Flashi (projevuje se různě v závislosti na zbytku pluginů)... Ve 48.0 to ještě co vím opravené není, takže jak říkal Lord, vem jiný prohlížeč.
 

DeletedUser3814

Host
Ano tato chyba přetrvává i na mém pc, avšak na dvou nb to jde a nejvtipnější je, že je mozilla stejná.
jinak kdo tady co říkal o chromu? že je to nejlepší na foe? tak to těžko. nejlepší je mozilla, nebo alespon byla. když hraju na výkoném pc na chromu, mám pocit, že někomu přerazím klávesnici o hlavu. seká se to neuvěřitelně, že i na nb stařečkovi hraju rychlejš.
 

DeletedUser3817

Host
No a já mám nejlepší zkušenosti s Operou...
Chrome (niklštál) jakeš-takeš, Modzilla špatně, Safari, IE...
Opera u já vede.
 

DeletedUser3814

Host
je na pováženou, že tato hra evidentně nefunguje na mozille, chromu, opeře a safari a také funguje na mozille, chromu, opeře a safari. Opravdu nikdo z pánů vývojářů nevěnuje pozornost zlepšování systémů? hlavně že zdokonalujete budovy v době železné. mám pocit, jako by servery běžely u někoho na půdě a dokud se forge prostě kompletně neze*ere, nechaj se chyby chybama, aniž by na ně kdokoli vůbec reagoval.
viz.:
ZASEKNUTÁ MAPA CVC NA MOZILLE
ČERNÁ OBRAZOVKA PO PŘIHLÁŠENÍ
nyní nově nehlásí zprávy. ale mám obavu to sem vůbec dávat. polovina lidí řejne že to funguje, polovina ne.
jo a ještě si můžeme hodit mincí, zda po novém updatu nebude fungovat railgun z tuláka a nebo ne. tato chyba se třikrát vrátila.
 

DeletedUser3814

Host
hra je opět absolutně nehratelná. na pc mi na mozille jeden jeden zásek za druhým, to samé na chromu na NB. a upozornuju, že tenhle nb je jako malý urychlovač částic. to co se dělo o přepočtu....všechny tyhle rádoby aktualizace jsou k smíchu, když se nedokážou pořešit nekončící a opakovnaé problémy. POMALÁ HRA
ZÁSEKY PŘI CVC
NENAČTENÍ CVC MAPY NA MOZILLE!!!!!!PŮL ROKU STARÝ PROBLÉM.
DLOUHÉ NAČÍTÁNÍ JEDNOTEK ARMÁDY
přijde mi, že aktualizace typu nový desing budov nebo otravné eventy o ničem jsou akorát výsměch
 

DeletedUser7066

Host
Před rokem mi to šlo jen na Opera, pak se mi aktualizovala a šlo vše do kopru. Následně odešel notebook. Tudíž jsem byla nucena na nějakou dobu končit. S příchodem možnosti hraní přes mobil to byla spása.
Má to omezené možnosti, ale po nové aktualizaci je to horor.
Padá to, kde může. Ve výzkumu, když ho chcete otevřít. U VB při "?"
Maličkosti, které jdou zapnutím hry znovu obnovit. Ale padání hry u boje poslední dny je děs, páč přes svůj starý netbook jedna bitva s 2. vlnami je na 15 minut s ohromnými záseky.
Tím chci říci, že když vidím aktualizace, tak jsem zděšena, co základního nepůjde :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13611

Host
hra je opět absolutně nehratelná. na pc mi na mozille jeden jeden zásek za druhým, to samé na chromu na NB. a upozornuju, že tenhle nb je jako malý urychlovač částic. to co se dělo o přepočtu....všechny tyhle rádoby aktualizace jsou k smíchu, když se nedokážou pořešit nekončící a opakovnaé problémy. POMALÁ HRA
ZÁSEKY PŘI CVC
NENAČTENÍ CVC MAPY NA MOZILLE!!!!!!PŮL ROKU STARÝ PROBLÉM.
DLOUHÉ NAČÍTÁNÍ JEDNOTEK ARMÁDY
přijde mi, že aktualizace typu nový desing budov nebo otravné eventy o ničem jsou akorát výsměch
Mě to dělá to samé od spuštění eventu cca 3 dny zpět. Jakmile vyběhla poprvé před eventem informace o tom, že bude event ve hře. Ve FireFoxu je to nehratelné, IE jede chvíli dobře, pak spadne Flash úplně. Problém je, že to dělá jenom FoE, takže ať mi nikdo netvrdí, že je to vina prohlížeče. Je to chyba optimalizace kódu. Asi nás chtějí vyhnat na Android, kde kupodivu ta apka funguje i na naprostých plečkách a to bez vypnutí animací (testováno i na tabletu, kde bylo jenom 500MB ramky a dvoujádro o taktu 1GHz). Kdyby Inno sjednotilo vývoj a funkce tabletu s webem, ani vteřinu bych neváhal.
 
Nahoru