Šaškovo jeviště - jak to funguje?

Borat

Člen
Stále dojíždím na chybějící plánky. Tak jsem zkusil Šaškovo jeviště. Plánky se mi štosují do inventáře. To jako proč?

Jak plánky vybírám, klasika, padají jen plánky co nepotřebuji. Pokud jde o epochu, mám pocti, že mi to dává plánky jen z mojí epochy a starší. Je to dobrý pocit?

Mám samozřejmě VB z epoch, kam jsem ještě nedošel. Takže na takové plánky mohu se Šaškem zapomenout? Tedy, budova na nic a Šaška zase rychle poslat do inventáře?
 
Naposledy upraveno:
Jasne Sasek je na hovno, ze neda planky,co chces..dava tusim do tvoji doby random. Jen Zariva vinice dava planky z dob vyssich.
A ze Sasek ma specialku, boosty, surky atd na 2x3. Jo jasn to je srot prece, hlavne ze prave velci hraci jsou po Specialkach,a maji Sasku plne mesto..ale pan Borat,jako vzdy vse je srot. I kdyby mu to davalo na vyber...tak to bude spatne.:)
 

Borat

Člen
Šašek je mj. na obrannou armádu. Kdo jede nové CE, Šašek je poznat. Blázni z CE patrně mají haldu Šašků, šašci. :D

Honem koukám na Zářivou vinici. Toto je v popisu "nákresy budou k jedné Velkolepé budově z vašeho aktuálního nebo vyššího věku". Tedy, pokud mám VB o pár epoch výš (tradičně Arc), FoE mi žádné plánky nepřihraje. Musím nahazovat druhým a těžit plánky z nahazování. To jsem si potřeboval ujasnit.

Tak díky za pomoc.
 
A proc ne, v Titanu mi dava dost surek, pomaha s modryma, a hlavne dava specialni vyrobu. Takze kdyz mi ted chybi par fragmentu na nejake vylepseni, popozenu si to rychleji a nemusim to ziskat v eventu. Tak kdo je pak sasek a nadava jen?:)
 

Caratic

Komentátor
ad Borat: Ne, dneska jsem se na to díval při výběru rustikální i zářivá vinice dává o epochy výš. Ne jen o jednu epochu. Dnes mi padly plánky na galaxii např.

ad Ušák Evžen: Vidíš to jsem třeba nevěděl taky. Speciálek mám nasysleno přes 20, ale ještě jsem je nepoužil. Nějak jsem předpokládal, že jdou použít jen na výrobní budovy typu Hmyzí hotel atp. Dobré vědět:).
 
Nahoru