Šampion

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2298
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2298

Host
Obecný dotaz na všechny hráče - dlouhodobě pozoruji, že pokud se v CvC souboji či na mapě provincií vyskytuje jednotka šampion ( jedno jakého věku), tak dochází k dosti zásadnímu zpomalení načítání začátku souboje.. Prostě mapa načtena.. jednotky rozmístěny.. ale nikdo se nehýbe nebojuje... až po "odmrznutí" či načtení se boj rozběhne..
Máte někdo podobnou zkušenost??
 

trojan1673

Veterán
Tak toto mohu potvrdit, ale už se mi stalo, že se mi to sekalo po celou dobu boje.
Takže kdybych nakonec neklikla na automat asi bych to vzdala.
Každý tah se to zaseklo a čekala jsem zhruba 20 sekund než se to pohnulo, a tak dokola :-(
 

Zelda

Člen
To, že se mi občas bojiště načítá pomalu se stává - ale určitě to nesouvisí se šampionem a hlavně po načtení a proběhnutí prvního tahu mi to již jde plynule. Vypadá to spíš na nějaký problém v rámci prohlížeče.
 

traktorista

Odborník
To zpomalení potvrzuji. I to, že to někdy dělá během celého boje. Ale souvislosti se šampionem jsem si teda nevšiml.
 

DeletedUser

Host
na pomalejsim pripojeni se obzvlaste grafika novych jednotek ze zitrka a budoucnosti nacita dost pomalu a obzvlaste u sampiona to trva dost dlouho
 

DeletedUser3814

Host
potvrziji

ted sleduji záseky a spíše než u šampiona se toto děje v případě výsadkových jednotek. ap a droni...to je katastrofa než se to rozjede
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru