Špatné načítání FoE

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5939
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5939

Host
[*]Svět: všechny včetně fóra FoE

[*]Prohlížeč a verze: Mozilla, Opera, Google chrome - všechny pravidelně aktualizované

[*]Popis chyby: špatně se načítají stránky FoE a fórum. Načítání světů mi zamrzne na 51% - 53% a pak se nic neděje. Musím vymazat cache, cookie a historii. Když mám štěstí, tak to chvíli jde. Pak třeba zamrzne přímo ve hře a několik minut loaduje, než mě to zase pustí.

[*]Jak často se chyba vyskytuje: pořád - začalo to někdy před Vánocemi - nevím přesně, ale asi od updatu 1.66

Zkoušel jsem re-instalovat Flash player, jestli na to nemá vliv, ale nic se nezměnilo. Jsem rád, když se vůbec s velkými nervy dostanu do hry :-(
 

DeletedUser7190

Host
Potvrzuji, na Dinegu se nelze přihlásit, načítání zamnrzne na 54%. Na C a E jsem se dostal
 

DeletedUser7592

Host
Zbytecne uz si stezovat.
Support ma uz tolik stiznosti, ze uz to ani necte. Udelat s tim nic neumi, protoze nejsou programatori. A v Nemecku maji ted uplne jine starosti...

Vzkaz do Nemecka:
INNO! Tecou nam uz nervy z toho paskvilu, ktery nazyvate hra! Hlavne ze tahate z lidi prachy.
 

DeletedUser11474

Host
Včerejší potíže byly způsobené přetížením herních serverů, za což se pochopitelně omlouváme. Jelikož informace se k vám, hráčům, dostala bezprostředně a nešla přehlédnout. Dnes by to již mělo být v pořádku. Děkujeme za trpělivost.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru