Šperháky

Ahoj, mám dotaz - splnila jsem denní úkol na šperháky, ale šperháky se mi neukázaly ve slotu-zásobníku na šperháky , které jsou u skříňky na klíče ! Jak je to možné a co s tím? A řekla, že mi zmizely i ty, co jsem tam už měla. Díky za odpověď
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
A neměla jsi jich už 10 a neproměnily se na klíč? Toto je jediné co mě napadá. Tady o moc víc poradit nemůžeme, nejlepší bude se obrátit na podporu :)
 
Byl to denní úkol a tam bývají 2 šperháky. Že by se 10 šperháku proměnilo na klíč mi nepřipadalo.
 
Tak už jsem na to přišla - když nasbírám 10 šperháků, tak ze slotu zmizí a počet klíčů se objeví vedle něj v klíčové dírce. Pak člověk musí kliknou na dvbířka, která chce otevřít. Díky za popostrčení.
 

Markowitz

Turista
- když nasbírám 10 šperháků
To se dá za pět dnů najít 10 šperháků??? Já nemám jediný...
Kolik úkolů už máš splněno? Nebo ty hvězdy kupuješ?
Teď jsem třeba celý den zaseklý u ukolu č. 30 - od cca 11:00 čekám, až se objeví tři Příhody. Zatím mám za těch více než sedm hodin jednu... FAKT SUPER!
 

Markowitz

Turista
Ano přesně tak. Každý den je v Denních výzvách jedna výzva za 2 šperháky. Tudíž 5 dní = 10 šperháků.
Sice nevím, kde na plnění těch úkolů Denních výzev, které samy o sobě nic nepřináší, vezmeš v mé úrovni zdroje, ale budiž.
Tak máš za pět dnů deset šperháků, které otevřou jeden zámek. Tj. pokud nebudeš mít JISTOTU, že během těch pěti dní najdeš minimálně čtyři klíče, tak jsi ty úkoly plnil (a utrácel drahocené zdroje, zejména zboží) naprosto zbytečně. A tu jistotu budeš mít pouze tehdy, když budeš dokupovat ty naprosto předražené hvězdy za dia, tj. v mé úrovni za skutečné peníze.
Protože jestli jsem to četl na anglické wiki dobře, tak pokud Ti bude chybět na konci jen jediná neotevřená schránka, tak máš smůlu...
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
pokud Ti bude chybět na konci jen jediná neotevřená schránka, tak máš smůlu...
Máš smůlu na speciální odměnu za celý kalendář ale konkrétní odměny z kalendáře máš. To musíš vědět sám jestli se ti vyplatí dělat výzvy na šperháky kvůli odměnám z kalendáře. Pro mne to rozhodně smysl nemá jak na C kde jsem na konci výzkumu tak na G kde jsem ve vrcholném středověku :) Vím že všechny klíče nenasbírám (ani se o to nesnažím), a sbírat šperháky kvůli těm maličkostem v kalendáři se mi nevyplatí.
 
Nahoru