špatné zobrazování zpráv

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11254
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11254

Host
Svět: Svět, ve kterém hrajete a v němž se chyba vyskytuje.
Prohlížeč a verze: V jaké verzi FoE a v jakém prohlížeči se Vám chyba stává.
Popis chyby:Zprávy se ztrácejí nebo se oběvýjí u jiného profilu a naopak
Screenshot:
Jak často se chyba vyskytuje: Od poslední aktualizace stále.
Detail chyby:Když se dívám na zprávy tak se mi ty co nejsou na první stránce oběvují s jinými profily hráčů a (nebo se ukazují jinné zprávné zprávy ale když je rozkliknu ověví se naprosto jiné( než se krerými si píši.Když je potom rozkliknu oběví se naprosto jiné.
Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano
 

DeletedUser

Host
Ze všeho nejprve bych zkusil klasiku. Vymazat cookies a pořádně pročistit počítač.
Pokud se bude chyba objevovat i nadále, rozhodně dát echo.
 

DeletedUser11254

Host
Zkusil jsem to podle návodu ale je to stále stejné,ptal jsem se i jiných hráčů a mají podobné problémi.Zprávy se robrazují 2x (i pod jinými profily) a tím odstraní jinou.Když napíšu hromadnou zprávu nezobrazí se mi.Při nejhorším se zprávy i ztrácejí.
 

DeletedUser11841

Host
Také se mi stává, že mi zmizí zpráva někoho z 1. listu zpráv, v okamžiku, kdy by se měl "dostat" na 2. list, tak ho tam nevidím... Někdy nepomůže ani reset.

+ Nevím zda se to stává i někomu jinému, ale to upozornění, že mám příchozí zprávu se mi ukazuje i po přečtení, když se vrátím "do města". Upozornění je stále aktivní, i když jsem si zprávu přečetl a žádná nová nepřišla...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

trojan1673

Veterán
To, že ti zpráva bliká sice není v pořádku, ale budeš si na to asi muset zvyknout:)
Je to chyba kterou se nepodařilo ještě odstranit:-(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru