Žebříček hráčů dle věků

Lord Org

Psavec
Pro. Tuhle informaci stejně Inno má a pracuje s ní, přidání jednoho roletového menu by nemusel být problém. Šance na praktické využití určitě taky existuje
 

Borat

Člen
PROTI. Je to k ničemu. Proč bych měl dřepět v epoše dokud nedosáhnu na miliony bodů? A o tom ten žebříček je. Ukazuje v popředí hráče, co někde zamrzli a ve hře nepostupují. Fakticky je to proti smyslu hry.

Co ta scoredb vlastně ukazuje? Nevidím svět? Ze tří světů jsem v žebříčku s nejúspěšnějším výsledkem z jednoho mého světa. Další světy nevidím. Moje výsledky ze starších epoch, co jsem opustil, jsou již vymazány... Pokud jsem byl úspěšný, kdo to ví? Podle mě je to marnost. Bádání nad zbytečnými žebříčky.

Téměř bych řekl, že jde o přehlídku neúspěšných hráčů FoE. :D (A to doslova. Koukl jsem na konec těch žebříčků. Nic. Většina hráčů odchází do vyšší epochy. V žebříčku jsou jen okrajoví hráči, co je baví dřepět třeba ve středověku.)

Snad jen, kde zjistím epochu hráče v globálním žebříčku? Epochy se mi zobrazují jen u přátel a sousedů.

Už bych zase šel do další epochy. Ještě nemám ani milion bodů. Mé epoše v žebříčku dominují hráči s 15-30 mil. bodů. Rozdíl několik světelných let. Opět doslova. Oni museli hrát na shodnou epochu roky, kde jsem já za měsíce. Co se tady vlastně porovnává? Spíš mi to přijde jako logická chyba FoE, že mohou být v jedné epoše hráči zcela rozdílných úrovní. Proti tak silným hráčům nemám ve střetu šanci, ale mohu jít v pohodě do vyšší epochy. On bude pak nesmysl i globální žebříček - možná proto nejsou vidět epochy.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru