100 a 50 balíčky bodů výzkumu.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Gorwor

Dopisovatel
Navrhuju dva nové FB paklíky, po 50 a 100 bodech. Důvod je jasný všem, kde staví baráky nad 50 level, nebo dokonce nad 80 level. Komu to jasné není, ať si zkusí nahazovat někomu 3000 FB po 10. Krucipísek, nějaké to usnadnění je potřeba :)
 

DeletedUser11297

Host
Tak ono by stačilo, kdyby se při dávání bodů do VB pořád nezavíralo okénko s nákupem FB. Podobně i u výzkumu, kdyby šlo do lišty dát více, než 19 FB, hned by se zkoumalo lépe. Ale pokud je to, co psal Lord pravda, tak druhý problém by již měl být pořešen.
 

DeletedUser11297

Host
No fakt jo. Ještě mě zároveň s tím zaujalo to, že když použiješ balíček bodů do lišty a tím si ji zcela naplníš, po použití bodů se ti odpočet nezresetuje zpět na hodinu, ale na čas, který tam byl před použitím balíčku. K tomu se dá říct jen jedno: KONEČNĚ. :)
 

DeletedUser3139

Host
No, to je dobrý, souhlas. Ještě by se mohlo předělat vybírání mincí a kladívek. Ne že by mně chyběli, ale už jsem hodil do kanálu miliony obojího. Když vybíráš, tak např. vybereš 1 300 000 mincí a už máš 300 000 v kanále, protože úkol je sebrat pouze 1 000 000. :mad:
 

Zelda

Člen
Tak to s těmi FB mě potěšilo, konečně půjde sklidit město jedním tahem a odpočet se neresetuje, ale jen zastaví. Tenhle update očekávám radostně ;)
 

DeletedUser12887

Host
Tak doteď se dala veškerá produkce sklidit za dia taky jestli už tam pak bude rozhodující rozpětí 1FB za jednu hodinu ok
 

DeletedUser12151

Host
na tu zmenu se taky tesim,ale zase bohuzel,moje denni produkce je vic jak 100 bodu,takze me se kdyz se prekliknu zase se restartuje odpocet,proc uz to nemohlo byt 200FB? zase polovicate reseni,myslim,ze je tu i dost hracu co by uvitali 300FB ;) ale jinak vykrocili spravnym smerem :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru