1Punisher1

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser411

Host





Tak opravené a snad už ok ;) Ještě sem hodím takovou kravinku :D



 

Přílohy

  • RANK_souhrny_obrazek_PNG.jpg
    RANK_souhrny_obrazek_PNG.jpg
    20,4 KB · Zobrazení: 17
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Host
Pekne, moc sa mi to ľúbi si šikovný otázočka na teba robil si to vo PhotoShope ?
 

DeletedUser1881

Host
Moc pěkné, je vidět, že sis na tom dal záležet! Dovolím si jen pár menších rad.

- Určitě zachovej všude stejný font. U všech čtyř dvouřádkových popisků je font spodního řádku odlišný oproti řádku hornímu.
- Vlevo máš vždy ikonu a ve zbylém prostoru potom umísťuješ popisek na střed. To bych jednak doporučoval i u dvouřádkových popisků a pak také toto zarovnání zachoval na každém obrázku stejně. Například u ranku "Pomocník", kde je tento nedostatek vidět asi nejvíce.
- S vystřeďováním popisků úzce souvisí rozměr ikon. Rozměr ikony by měl být u každého ranku stejný, pomůže Ti to pak právě s umístěním popisků lépe na střed a hlavně to bude zase o kousek hezčí :) Například ikona koruny, u ranku "Administrátor", stačí pouze zúžit - pořád to bude pěkná koruna a popisek tak získá více prostoru okolo sebe - nebude tam tak násilně vecpaný.
- Doporučuji používat ucelenou grafiku ikonek. Pokud nenajdeš ve hře přímo konkrétní vhodný obrázek pro některou z nich, zkus si ji vyrobit sám. Já třeba použil špičky mečů, abych získal ornament pod štítem u svého ranku "Hejtman nad řádem". Například tvůj "Moderátor" by mohl mít hvězdičku přímo ze hry, nebo by nemuselo být marné použít pro "Support" ikonu kurzoru myši ze hry (ruka s nataženým ukazováčkem). Korunu pro "Administrátora" získáš pohodlně zde na fóru, atd.

Nemáš vůbec daleko k tomu, aby to bylo perfektní, ber prosím moje doporučení jen jako drobné rady.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Ajaj, už mě takhle někdo předběhl.. No máš to pěkně zpracované, myslím, že půjdete s Yiahimyrem do finále.
 

DeletedUser411

Host
Ahoj,
ať to vezmu popořádku…
Add fonty - ano, máš pravdu, font je tam opravdu chybně, díky za upozornění - chybička se vloudit může, nebyl to rozhodně záměr … opravím :)
Add ikony a rozměry - z části s Tebou souhlasím, z části už tolik ne. Co se týká ranku pro administrátora, jak zmiňuješ, slovo "administrátor" sice dokáže člověk zkrátit na jednoduché „admin“ a všichni ví, o koho jde, přesto v zadání bylo dáno jak má slovo vypadat a tím jsem se řídil. Co se pak týká hotových ranků - pokud by bylo potřeba, obrázky a ikonky se dají vyměnit vždy, to už by v případě výhry bylo na moderátorech, jestli by chtěli ranky nějak přizpůsobit. Do preciznosti a perfektnosti tyto detaily umí dovést především lidi, kteří ranky budou v konečném výsledku používat. ;)
V tomhle směru jde převážně o to, aby se to líbilo jako celek, jakýkoliv detail (ať už v podobě jiného obrázku v ikonce nebo zkrácení slova) se doladí během půl minutky kdykoliv – v tom je krása flexibility vrstev prográmku. :)
Za rady a názor v každém případě moc děkuju, každá rada či názor odborníka je pro mě v tomhle směru velkým přínosem. :)
Hezký den
Punisher – Pán Válek
 

DeletedUser

Host
Mě se tohle líbí velice a bral bych to také jako jedno z děl, které se utkají ve finále. Osobně tady souhlasím že slovo administrátor dělalo i mě největší problémy svou délkou ale jak bylo zadáno tak jsem ho napsal a zkrátit se dá vždy ;) Myslím že se ranky velice vyvedli :)
 

DeletedUser

Host
tady si někdo vyhrál s gifovou animací :D
Dej tu i normální obrázek, abysme furt nemuseli čekat až ta animace doběhne. Takhle si to člověk pořádně ani neprohlédne. :)
Na první pohled to nevypadá zle, ale některé věci se mi tam moc nelíbí, např. texty, které máš na dva řádky jsou moc nacpané na horním a dolním okraji a nepůsobí to moc dobře. Ty ikony by měly mít taky nějak obdobný styl, některé ikony prostě k sobě moc nesedí. Např. kreslená tuška a detailní koruna nebo cihlička. To platí i pro ty dva tvoje poslední uživatele, všude máš nějaké vojáky, ale ty dvě poslední ikony se dost odlišují od ostatních. Jsou to možná maličkosti, ale o tom to je. Jinak to máš pěkné.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru