2) Potřebné suroviny k výzkumu napříč epochami

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

lawnot66

Znalec
2) Potřebné komodity k výzkumu napříč epochami
Kategorie: Suroviny

Doba Bronzová

.SurovinaDBRSVSCelkem.
Kámen
.48
61
66
175
Dřevo
2
60
34
79
175
Mramor
2
57
22
94
175
Barvivo
.39
46
90
175
Víno
.68
35
71
174
Doba Železná
.SurovinaRSVSPSCelkem.
Vápenec
3
70
28
150
251
Eben
4
63
42
140
249
Železo
13
82
47
100
242
Tkanina
11
77
30
130
248
Šperky
16
90
10
140
256
Raný Středověk
.SurovinaRSVSPSKDCelkem.
Měď
23
20
150
160
353
Žula
4
60
140
150
354
Alabastr
14
20
200
120
354
Zlato
30
41
110
170
351
Med
20
30
140
160
350
Vrcholný Středověk
.SurovinaVSPSKDPVCelkem.
Cihly
40
60
100
220
420
Lano
4
120
110
190
424
Sůl11
100
100
210
421
Byliny
34
80
110
190
414
Sklo
50
80
130
160
420
Pozdní Středověk
.SurovinaPSKDPVDPCelkem.
Čedič
80
160
170
180590
Mosaz
50
60
260
210580
Hedvábí
40
150
210
130530
Mastkový prášek
70
140
130
320660
Střelný prach
50
150
210
160570
Koloniálna Doba
.SurovinaKDPVDPMDCelkem.
Papír
80
120
22040460
Káva
40
170
32090620
Drát
80
160
25090580
Porcelán
60
160
38090690
Dehet
40
150
320130640
Průmyslový věk
.SurovinaPVDPMDPMDCelkem.
Pryž1602601304501000
Koks951803303951000
Textil1002303003701000
Hnojivo
952751604701000
Velrybí olej
1102204302401000
Doba pokroku
.SurovinaDPMDPMDSCelkem.
Pocínovaný plech3502402903801260
Výbušniny3003303903801400
Azbest3302503404801400
Benzín
3002002304901220
Strojní součástky
3304502303901400


Hlavní autoři: Lawnot66, Thomas Jir
Autoři: Valkýra, Strify

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://78.47.64.123/dynamic/css/gb_post.css.php?post_id=43261">
 
Naposledy upraveno:

lawnot66

Znalec
Moderní doba

.SurovinaMDPMDSZCelkem.
Železobeton3602505504401600
Polotovary3504404004101600
Ochucovadla1903204006901600
Obaly
3003006004201620
Luxusní materiál
3303804004901600

Postmoderní doba

.SurovinaPMDSZBCelkem.
Polovodiče3405504704401800
Obnovitelné zdroje3005005504501800
Průmyslové filtry2904007503601800
Ocel
3804007203001800
Genetické informace
2004007504501800

Současnost

.SurovinaSZBLBCelkem.
Roboty3805009104202210
Elektromagnety37054584001655
Plyn5104359153902250
Plasty36055079001700
Bionické informace40056510354802480

Zítra

.SurovinaZBLBOBCelkem.
Inteligentní materiály57088003201770
Konzervanty31094003201570
Papercrete5307753302501885
Průsvitný beton51072002801510
Nutriční výzkum510720001230
Budoucnost

.SurovinaBLBOBCelkem.
Nanočástice4657104901665
Supravodiče4257404101575
Mořské řasy5606903401590
Upravená voda3807404101530
Biologické údaje4504804701400

Ledová budoucnost

.SurovinaLBOBCelkem.
Nanodrát9104201330
Transesterifikovaný plyn9306801610
Data umělé inteligence9205801500
Papírové baterie7607601520
Bioplasty9107101620
Promethium39408104750

 
Naposledy upraveno moderátorem:

peepee77

Moderátor
Člen týmu
Oceánská budoucnost

.SurovinaOBCelkem.
Umělé šupiny250250
Biosvětla280280
Korály420420
Perly430430
Plankton290290
Orichalcum390390
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.