3. úkol

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9061

Host
Vážení hráči,

co na to říct? Máme další oblast, a to jen a jen díky Vám! Pokud to tak půjde dál, brzy to bude naše. Pusťme se tedy do dalšího úkolu.

10hvqmp.png

Dle informací zjistěte a napište, o co se jedná: (uznány budou pouze přesné názvy/pojmenování)
  1. Velkou část svého života trávím na bojišti. Je zázrak, že ještě žiji. Naše království je jedno z největších v koloniální éře. Nejraději se ukrývám na skalách, odkud střílím své nepřátele. Kdo jsem?
  2. Jsem jeden z mnoha slavných budov, jeden z nejstarších kostelů na světě. Byl jsem postaven v dávných dobách, 6. století našeho letopočtu. Kdo jsem?
  3. Jsem největší budova svého typu. Zabírám celých 36 políček a poskytuji ubytování spoustě lidí. Kdo jsem?

Za každou správnou odpověď získáte jeden bod. (za chybnou se body neodečítají)
Před odesláním odpovědi se ujistěte, zda ji máte správně.
Pokud jste nečetli pravidla soutěže, doporučejeme je též před odesláním příspěvku přečíst.

Diskuzi k soutěži naleznete zde.

Přejeme Vám hodně štěstí při soutěžení,
tým Forge of Empires
 

DeletedUser13341

Host
  1. Velkou část svého života trávím na bojišti. Je zázrak, že ještě žiji. Naše království je jedno z největších v koloniální éře. Nejraději se ukrývám na skalách, odkud střílím své nepřátele. Kdo jsem? Mušketýr
  2. Jsem jeden z mnoha slavných budov, jeden z nejstarších kostelů na světě. Byl jsem postaven v dávných dobách, 6. století našeho letopočtu. Kdo jsem? Hagia Sophia
  3. Jsem největší budova svého typu. Zabírám celých 36 políček a poskytuji ubytování spoustě lidí. Kdo jsem? Arcologie
 

DeletedUser7728

Host
1/ mušketýr
2/ Cášská katedrála
3/ Innovation Tower

Willy2 - Ečko
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru