4 lvl cech.expedice

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13432

Host
Dobrý den
mám otázku ohledně 4té obtížnosti CE. Kolik procent musím mít navíc abych byl schopen dokončit 4 lvl CE bojovou cestou ?....nyní mám útok 166 proc a obranu 102 proc. zahájil jsem CE v postmoderní době a přešel do současnosti...bojuji s jednotkami ze současnosti proti jednotkám z postmoderní doby, které mají navýšení 90 proc.I tak je nejsem schopen porazit...o kolik procent minimálně musím zvýšit obranu, aby mé jednotky neumíraly po dvou zásazích, jestli že budu bojovat s jednotkami současnost vs současnost ??...je to poněkud iritující, že i tak mě roznesou jednotky, které jsou o jednu dobu pode mnou a ještě mají menší navýšení U a O...chápu,že to je hra a obtížnost musí být veliká , ale mně to matematicky prostě nevychází.... :-(
 

DeletedUser

Host
Ahoj, mám dotaz ohledně vyjednávání při expedici. Když zrovna nebojuji a chci vyjednávat, je nějak omezený počet za sebou jdoucích vyjednávání ? Tedy kromě pokusů vlevo nahoře ? Možná něco dělám špatně, ale při vícero vyjednáváních za sebou - i když mám pokusy - po mě chce diamanty už při první volbě. Můžete mě někdo nakopnout správným směrem ? :) Děkuji, Marelis
 

DeletedUser11297

Host
To po tobě bude chtít jen pokud ti dojde zboží na vyjednávání. Okénko s daným druhem zboží budeš mít světlejší, než ostatní kolem.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru