4. týden - VYHLÁŠENO

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13429
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13429

Host
7yXRHJe.png
Určitě mě dobře znáš, ačkoliv do očí mi nevidíš. Každý zkušený bojovník ocení mou výjimečnou schopnost a díky mně se stává každé bitevní pole jednodušším.

Řekni mi co jsem, jak se nazývá má schopnost, jak dlouho trvá můj výcvik a jak dlouho se léčí bod života (bez bonusů).
 

DeletedUser12828

Host
Tulák, tajná identita, výcvik - 24h, léčba - 60 minut
 
Řekni mi co jsem: tulák
jak se nazývá má schopnost: tajná identita
jak dlouho trvá můj výcvik: 24 hodin
jak dlouho se léčí bod života
(bez bonusů): 2 hodiny 24 minut
 

DeletedUser15213

Host
Tulák, tajná identita, 24 hodin, 2 hodiny 24 minut
 

DeletedUser14815

Host
Tulák, schopnost- skrytá identita- výcvik- 16h48min, bod života- 60min.
 
Odpověď na hádanku je Tulák, jeho schopnost se nazývá Tajná identita, výcvik trvá 24 hodin a jeden bod života se léčí 60 minut.
 

DeletedUser15584

Host
Tulák - schopnost je tajná identita, výcvik 24hodin, léčení 60 minut
 

Dědeq

Znalec
Jsi Tulák, tvůj výcvik trvá 24 hodin, 2 hodiny a 24 minut trvá uzdravení bodu tvého života. Tvá schopnost se nazývá tajná identita.
 

DeletedUser16100

Host
Tulák, schopnost - tajná identita: ignoruje první škodu a přemění se na jinou jednotku armády, výcvik trvá 24 hodin a bod života se léčí 60 minut
 
Jsi Tulák.Tvá schopnost se nazývá tajná identita. Tvůj výcvik trvá 24 hodin. Bod života se léčí 1 hodinu 24 minut.
 

DeletedUser16019

Host
Jsi tulák, který se po prvním zásahu promění v žijící jednotku z armády. Tvůj výcvik trvá 24 hodin a bod života se léčí 60 minut :)
 

DeletedUser16111

Host
7yXRHJe.png
Určitě mě dobře znáš, ačkoliv do očí mi nevidíš. Každý zkušený bojovník ocení mou výjimečnou schopnost a díky mně se stává každé bitevní pole jednodušším.

Řekni mi co jsem, jak se nazývá má schopnost, jak dlouho trvá můj výcvik a jak dlouho se léčí bod života (bez bonusů).
Tulák jsi. Tvá skvělá schopnost je Tajná identita. Tvůj výcvik trvá bez bonusů 24 hodin a 1 bod života se léčí 60 minut.
 

DeletedUser14396

Host
jsi tulák.
máš schopnost tajná identita, výcvik trvá24 hodin a bod života se léčí 2 hodiny a 24 minut.
 

DeletedUser11558

Host
Jednotka : tulák ,
schopnost : tajná identita, ignoruje první škodu a přemění se v další jednotku mé armády
výcvik: trvá 24 hodin
léčení bodu života: trvá 2 hodiny 24 minut
 

DeletedUser15189

Host
Jseš Tulák, tvá schopnost je tajná identita, tvůj výcvik trvá 24 hodin a bod života si uzdravíš za 2 h 24 minut.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru