5. úroveň CE

Chcete 5. obtížnost expedic?


  • Celkový počet hlasujících
    25

Walter Němec

Komentátor
Současný stav:V cechovní expedici jsou jen 4 obtížnosti,v cechu jsem měl hráče který měl expedici hotovou za max.4 dny
Nápad:Mohli by jste přidat další úroveň expedice,dát do ní velice těžké střety a vyjednávání,klidně dát do střetu 3 armády.Zároveň přidat lepší odměny (případně více diamantů (to nechám na Vás)),přidat do odměn více nákresů na VB,ale odebrat všechny mince a zásoby .Tak jako v 1. a 2. obtížnosti jsou k získání jednotky zde by mohlo býti třeba 5 nebo 6 jednotek před velkým střetem.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
ano
 

Tommy Angello

Dopisovatel
PRO - neříkám, že je expedice směšně lehká, někdy na ní není čas, ale udělat další 5. obtížnost není špatný nápad.
 

DeletedUser

Host
Myslím že podobný návrh tady už by. V každém případě si myslím, že CE by si zasloužily nějaké oživení.

Rozumnější než přidání další obtížnosti by mi přišel koncept typu:
Každý hráč, by si před první střetem zvolil zda si bude procházet expedici jako doposud, nebo si zvolí mód "veterán" (bez možnosti další změny do konce aktuální expedice).

Veteránská expedice by byla stejná jako doposud (4 obtížnosti) s tím rozdílem, že by se získávaly větší/jiné odměny (+ víc korunek pro cech) a střety by byly několikanásobně složitější. (Možná by mohla mapa expedice vypadat tak nějak svěžeji)

Přidávat obtížnosti by se mohly do nekonečna a stejně bychom se dřív, nebo později dostali do stejné situace, plus by mohli mít hráči problém s počtem pokusů.

Moje řešení podle mě nenaruší chod ligy, nepřidá problém s pokusy, dá hráčům pocit větší volnosti a možnosti hru více ovlivnit. Také je potěší lepšími odměnami a větší výzvou. Navíc špatná volba na začátku expedice, může mít dopad na umístění cechu v lize, tedy o to víc kritičtější a napínavější ona volba bude.

Určitě by se našly i jiné zajímavější koncepty...

Jde jen o random nápad vycházející z jedné MMORPG hry, takže případnou kritiku si strčte do špic. Vývojáři stejně na hráče dlouhodobě prdí, takže se nic takového pravděpodobně nepřidá :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Walter Němec

Komentátor
Myslím že podobný návrh tady už by. V každém případě si myslím, že CE by si zasloužily nějaké oživení.

Rozumnější než přidání další obtížnosti by mi přišel koncept typu:
Každý hráč, by si před první střetem zvolil zda si bude procházet expedici jako doposud, nebo si zvolí mód "veterán" (bez možnosti další změny do konce aktuální expedice).

Veteránská expedice by byla stejná jako doposud (4 obtížnosti) s tím rozdílem, že by se získávaly větší/jiné odměny (+ víc korunek pro cech) a střety by byly několikanásobně složitější. (Možná by mohla mapa expedice vypadat tak nějak svěžeji)

Přidávat obtížnosti by se mohly do nekonečna a stejně bychom se dřív, nebo později dostali do stejné situace, plus by mohli mít hráči problém s počtem pokusů.

Moje řešení podle mě nenaruší chod ligy, nepřidá problém s pokusy, dá hráčům pocit větší volnosti a možnosti hru více ovlivnit. Také je potěší lepšími odměnami a větší výzvou. Navíc špatná volba na začátku expedice, může mít dopad na umístění cechu v lize, tedy o to víc kritičtější a napínavější ona volba bude.

Určitě by se našly i jiné zajímavější koncepty...

Jde jen o random nápad vycházející z jedné MMORPG hry, takže případnou kritiku si strčte do špic. Vývojáři stejně na hráče dlouhodobě prdí, takže se nic takového pravděpodobně nepřidá :D
Dokonalý nápad
 

Budik

Dopisovatel
Myslím že podobný návrh tady už by. V každém případě si myslím, že CE by si zasloužily nějaké oživení.

Rozumnější než přidání další obtížnosti by mi přišel koncept typu:
Každý hráč, by si před první střetem zvolil zda si bude procházet expedici jako doposud, nebo si zvolí mód "veterán" (bez možnosti další změny do konce aktuální expedice).

Veteránská expedice by byla stejná jako doposud (4 obtížnosti) s tím rozdílem, že by se získávaly větší/jiné odměny (+ víc korunek pro cech) a střety by byly několikanásobně složitější. (Možná by mohla mapa expedice vypadat tak nějak svěžeji)

Přidávat obtížnosti by se mohly do nekonečna a stejně bychom se dřív, nebo později dostali do stejné situace, plus by mohli mít hráči problém s počtem pokusů.

Moje řešení podle mě nenaruší chod ligy, nepřidá problém s pokusy, dá hráčům pocit větší volnosti a možnosti hru více ovlivnit. Také je potěší lepšími odměnami a větší výzvou. Navíc špatná volba na začátku expedice, může mít dopad na umístění cechu v lize, tedy o to víc kritičtější a napínavější ona volba bude.

Určitě by se našly i jiné zajímavější koncepty...

Jde jen o random nápad vycházející z jedné MMORPG hry, takže případnou kritiku si strčte do špic. Vývojáři stejně na hráče dlouhodobě prdí, takže se nic takového pravděpodobně nepřidá :D
Wow, super napad
 
Radši bych bral od doby pokroku od té doby se toho mění hodně
Od moderní doby se vyrábí zboží ze zboží předchozích ér(rafinované zboží). Některé VB vyrábějí od moderní doby pouze nerafinované zboží (když jste v moderní éře, vyrábí zboží z koloniálu). Za mě, je tedy klíčová éra moderní doby, protože v moderně ti většina VB přestane vyrábět zboží z aktuální éry.
 
Nahoru