a uz dost !

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2237

Host
Co to je za bonusy?? koukejte s tim neco udelat o co jde?
Jdu do boje na cechovnich expedicich a stoji proti me armade 4x tezka (ledova budoucnost) a 4x artina (budoucnost) maji bonus 90% dobra
ja mam utok 101% obranu 91% nasadim rychlou(ledova budoucnost) ktera ma bonus proti obema jednotkam a nejsem schopnej rozmlatit jedinou souperovu jednotku.
k cemu tam ty bonusy jsou kdyz nedokazou pomoct (bonusy) navic souper nema zadny bonus proti mym jednotkam takze by mel byt v nevyhode a pritom to vypada jako kdyz ho simram mezi lopatkama. Uz me to fakt nebavi to je na hlavu postavene!
 

DeletedUser12887

Host
Jestli by na to nebyl dobrý třeba Rail gun, máš jednu z posledních možností porazit jednotkou z doby nižší, kombinovanou obranu z doby vyšší :)
 

DeletedUser2237

Host
jo a kdyz jedu ve stejne dobe a jednotky mam nastavene s bonusem a oni me rozmasirujou tak ze mi zustane 1 vojak tak jsem taky zvolil spatnou armadu protoze jsem pouzil armadu ktera ma bonus tak to je tam pak ten bonus k prdu, kdyz je to jednotka ktera neni vhodna k utoku. to ten bonus si muzou dat za ramecek. Tak bud je tam ten bonus k necemu je a je to jednaka ktera by si mela s obranou armadou poradit nebo je tam bonus jen pro paradu a v takovem pripade k nicemu. V tomhle pripade primo k "nicemu". Normalni je nasadit jednotky ktere maji vyhody proti obrane armade nebo si mam jako vzit armadu ktera dle vas nema zadne bonusy a naopak obrana armada bude mit bonusy proti moji armade? v takovem pripade jsem taky prohravajici moc variant neni. Bomba tohle.
 

DeletedUser7066

Host
To je fňukání, mám bonusy 91% útok i obrana a krom 3. zastávky od konce, kde vyjednávám, mlátím vše, co mi jde do cesty.
Krom toho se vůbec nevyznám v kombinaci jednotek. Bonusy terénu nevím, páč mobil je nemá.
Jak to bude po další aktualizaci s jednotkami LB asi bude ze začátku sranda. :rolleyes::D
 

DeletedUser3046

Host
Zdravím už to pozoruju delší dobu ,ale 4 část ledovky a expedic v ní je téměř nehratelná.Bonusy z chrámu konec 3 lvl. 100b + altány za všechny kola ubohé .Nedivím se ,že lidé končí.Udělají něco nového a ostatní po upravách jde do ko... :(:mad::confused:
 
Nevím jak to máte vy, ale u mě taky na nic.
Standardně mám útočnej bonus 153 obranej 93. Utratil jsem v krčmě 8500 mincí a zved útočnej na 183. Jdu bojovat na mapu území a světe div se, po prvním boji mi zůstali naživu 3 jednotky. Proti bonusu 35/35 !!! Vyzkoušel jsem ještě pár kombinací a lepšího výsledku jsem nedocílil.
 

traktorista

Odborník
Můžeš sem pro zajímavost napsat s čím jsi bojoval proti čemu?

(Veselá historka z natáčení - musel jsem vzdát v první obtížnosti expedice, protože jsem se nepodíval na druhou vlnu a následně zjistil, že plazma dron nesestřelí, kdybych ji na kolenou prosil :D - to se mi teda už dlouho nestalo).
 

trojan1673

Veterán
Jelikož se jedná o úpravu ze strany INNA, tak jediné co můžeme udělat je, že stížnosti předáme dál.
Diskuze ohledně změny síly jednotek směřujte do tohoto tématu.
Dotaz uzavírám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru