admin vlakno - viděli a prispivali všichni členové cechu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Roginel

Komentátor
  • Svět:Greifental
  • Prohlížeč a verze: aktuální mobilní verze
  • Popis chyby: vytvořil jsem admin vlákno, pro 2 lidi z cechu a přidal dalším 4 lidem práva, aby vlákno viděli .. zkontroloval jsem si to a členy skupiny byly pouze tech 6 lidí, kteří měli práva, jakmile jsem se po 1 hodině vratil byli v admin vlákně příspěvky lidi, kteří neměli původně práva na admin vlákno .. tj ze můžou být moderátoři fora. Členové admin vlákna byli vsichni z cechu.
    včera v cca 22:30 po napsaní chyby na fórum, jsem vytvořil nové vlákno "test admin vlakna", práva měli pouze 7 lidí, po dobu, kdy jsem hrál, se nic nezměnilo, dnes ráno na admin vlákno měli práva zase všichni ..
  • Screenshoty: bez
  • Jak často se chyba vyskytuje: je to dnes Nová funkce, takže se mi to stalo v každém dnes vytvořeném vlákně (2 vlakna + 1 vlakno dnešní)
  • Detail chyby: To vypadá, že se ztrácí někde ve hře příznak zprávy ADMIN, a jak se ztratí tak vlakno vydí automaticky všichni.
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano
Za mne dokud to neopravi .. nebudu používat .. jinak super funkce.
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Potvrzuju

Ale šerifskou hvězdu má to vlákno stále, zvláštní. A v jednom vlákně sloužícímu k otestování novinky se nám to stalo, ve druhém už za stejných podmínek ne, taky zvláštní.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru