Aké sú vaše prvé dojmy z hry?

Aké sú vaše prvé dojmy z hry?

  • Najlepšie

    Hlasy: 32 26,7%
  • Dobré

    Hlasy: 82 68,3%
  • Nič moc

    Hlasy: 6 5,0%
  • Strašné

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    120

DeletedUser

Host
První dojem fantastický postupem času ... druhý nebo třetí den jsem přestával vidět ve hře nějaký cíl. Stavět armádu a ničit se... turnaj je super, ale bude mi to k něčemu? (kromě medailí). Takže stavět budovy, vybírat produkci a dělat výzkum. Není to přece jen nuda? Čekám kdy se dostanu do určité fáze hry kdy pro mě začne být nějak více atraktivnější. (Ničení hráčů, pořádné lupy nebo cokoliv jiného). Hra se mi jako líbí i přesto, že kdo zde chce být úspěšný, musí zde trávit strašně času. Doufám, že brzy bude nějaké další rozvinutí neboť ten stereotyp co ve hře teď je brzy přestane většinu hráču bavit. Avšak první dojem fantastický :) .
 

DeletedUser

Host
souhlasím s novcek první a druhý den jsem u toho proseděl více času než je zdrávo a třetí den přišla obleva a co dál ? to budu furt jen klikat ? A sedět u toho ? Válčit se již nevyplatí a okrádat hráče na kontinentu za skoro nic a ještě na tom prodělat nic moc no. Proto se nemůžu dočkat až tu bude update :)
 

DeletedUser

Host
Do blba se nedá dělat nic =) já si s hodnocením počkám na ten update
 

DeletedUser

Host
Ahoj, v turnaji jsem 1 a v žebříčku 2... Moc hráčů to teda nehraje... Začal jsem dnes ;) :D
 

DeletedUser

Host
Zatím mě to žere, ale opravdu se děsím nad tím, jak se hra bude vyvíjet dál. I když si hra dokáže na měsíc přitáhnout hromadu závisláků (viz. Facebookový Farmville, Petville a podobné BlaBlaVilly) po měsíci to přestane bavit. Pak by se cechy, které válčí proti sobě a zároveň by se mohl vymyslet určitý systém, kdy by v cechu byl Partizán, který by rozkrádal například Paladina, který by ničil Farmáře, prostě podobné druhy nepřátelství, to dokáže i na delší dobu uchvátit, zvláště v případě, že se kontinenty budou rychle čistit, měnit a pokud by výměny byly i v řádech Cechů, hra by určitě na delší dobu uchvátila nejednoho náctiletého a mnoho dospělých závisláků. A teď dost, musim se jít taky vykoupat a vyčistit zuby, protože naprosto zapomínám na hygienu :D
 

DeletedUser

Host
zatiaľ je to výborne a zostáva len veriť že to bude stále lepšie a lepšie :)
 

DeletedUser

Host
Hra ze začátku se jeví jako hodně dobrá, ovšem postupem času to pokud nedojde k úpravám nejspíš spoustu hráčů přestane bavit.
Hodně velkým mínusem je nastavení produkce budov. Prošel jsem do doby železné a produkce zlata Domu s taškami je stejná jako u Chýše. Zajímalo by mě proč je to takto nastavené, protože logicky modernější stavba = víc obyvatel = větší produkce daní.
Další mínusem je cena diamanrů nebo spíše cena budovy či rozšíření v diamantech. Pro příklad koupit si první rozšíření za cenu 200 diamantů je dost, při ceně za SMS 50 korun za 75 diamatů je to hodně. Chápu, že vývojáři hry musí být placeni, ale hráč by si měl hry taky užít. Další, zdvojnásobení produkce je za 560 což je 8krát SMS, jen nikde jsem nenašel na jak dlouho.
Systém boje má taky svoje kouzlo. Je to naprosto pochopitelné, protože se jedná o klasický hexagonový tahový systém používaný už na deskových hrách, ovšem začínám se přiklánět k tomu, že vlastně nemá smysl útočit na kohokoliv. Hlavní důvody je minimální zisk z útoku a možnost velkých ztrát i při výhře boje. Přeji vývojářům hodně úspěchů a doufám že se tahle hra stane skvělou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
První dojem nebyl špatný.. Říkal jsem si, že to budu hrát protože je hra nová a že ji prostě zkusím :) .. ale hned co jsem se prodatloval tutoriálem, chytlo mě to hrozně moc a sedím u toho pořád.. Těším se na další updaty hry a hlavně na globální žebříček :) ..
 

DeletedUser187

Host
No hele ja jelikož mám zkouškový to mám zapl= furt, po čase tě to trochu omrzí, věř mi... je potřeba ještě na tom dost zapracovat aby si to hráče udrželo..
 

DeletedUser

Host
To co se mi líbí nejvíce je přechod z jedné epochy do druhé.To byl velmi dobrý tah jak zabránit stereotypu.Například u jiných konkurenčních her máte pevně dané vojenské jednotky a nebo budovy se kterými musíte hrát až do konce.Tady se vám to nestane.Vše si postupně upgradujete či jinak vylepšujete.Vojenské jednotky neustále měníte,tak jak postupujete napříč časem.I samotný boj se mi velice líbí a věřím,že se dá různými updaty a zlepšováky přivést k dokonalosti.Kdo ví,jestli budou skutečně v plánu cechovní války o moc.

Vaše městečko si postupně stavíte a rozšiřujete.Začínáte od nuly a můžete postupně vybudovat mocnou Metropolis.Tuto hru jistě ocení hráči,kteří zkoušeli jiné konkurenční hry,ale museli přestat hrát neboť hra umožnovala dobývání měst a jejich práce,které se věnovali několik týdnů či měsíců vzala vniveč neboť jejich město spadlo do správy jiného hráče.To zřejmě hodně hráčů odradí od dalšího hraní a zkouší štěstí u jiné hry.Proto by tato hra mohla být pro ně ta pravá.

Grafická stránka a vzhled budov se mi líbí.Jen bych možná uvítal více zvukových stop.Hudba,která hraje neustále dokola je snadno zapamatovatelná a za několik hodin už omrzí.Jinak hře zatím nemám co vytknout.Chyby či jiné "mouchy" hře dokáži odpustit neboť na beta verzy si hra drží vysoký status spokojenosti.
 

DeletedUser

Host
něco mezi Dobré a Nic moc :p .............. časově náročné a kdo se bude chtít držet na špici asi do toho nacpe pěkné prachy.
 

DeletedUser187

Host
o prachy bych se nebál.. ale je to tedy obrovský žrout času
 

DeletedUser

Host
když to tak vezmeš která hra není žrout času :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Musím souhlasit s většinou lidí co sem psali. První dojem výborný. Po těch desítkách klonů Travianu se povedlo udělat hru s jiným základem. Za klad považuji "trvanlivost" panství, tedy to, že mi ho jiný hráč nemůže zničit. Bojovnější jedinci mohou rabovat, ale nezničí budovu. Za horší považuji boje. Systém je výborný, ale proč má bránit mou vesnici umělá inteligence když jsem online? Název žebříčku také neodpovídá, protože to není PVP žebříček, ale PVE. Sice útočíte na hráče, ale bitva je proti umělé inteligenci.
Souhlasím s tím, že diamanty jsou hodně drahé. Ale tu hru nemáme dohrát za týden ;-). Tvůrci by nás u ní chtěli udržet co nejdéle, takže kam spěchat? Po čase určitě nějaké koupím, ty kluci taky musí něco jíst, ale chtělo by to nějaké akce, krátkodobé nabídky na něco, co už potom nepůjde získat :).
Na to že je hra v BETA fázi ji hodnotím velmi dobře.
 

DeletedUser

Host
Naprosto souhlasím, MrTwolka. S cechy to ale určitě přinese nějakou další zábavu, než nás zabaví dalším updatem. :)
 

DeletedUser

Host
Mňa hra zaujala tak moc že som tu cca 5 hodín vkuse ^^ uvažujem nad kúpov diamantov a už mám aj stiahnuté tapety :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru