Aké sú vaše prvé dojmy z hry?

Aké sú vaše prvé dojmy z hry?

  • Najlepšie

    Hlasy: 32 26,7%
  • Dobré

    Hlasy: 82 68,3%
  • Nič moc

    Hlasy: 6 5,0%
  • Strašné

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    120

DeletedUser

Host
Ještě uprav tu tvoji úpravu, protože napsat "chybyčka", to snad ani nejde

Jinak viz druhý příspěvek v tomto topicu....první dej skvělý, další dny nuda, hra nemá už co nabídnout, to ji rovnou mohli dát na FB, aby si lidé klikali a lajkovali xD
 

DeletedUser

Host
No,já jsem už dlouho hledal nějakou zajímavou hru na styl již zmiňovaného Travianu a podobných her..
Když jsem se zaregistroval a jen tak ze zvědavosti jsem se podíval kolikátý jsem,zjistil jsem,že kolem 50té pozice.Řekl jsem si,že tato hra nemá pravděpodobně žádnou šanci na úspěch a to i přes pěkný zevnějšek.Dříve než jsem se rozhodl opustit hru tak jsem se chtěl podívat na forum.Zde jste mě zbavili představy,že tuto hru hrají (aktivně) všeho všudy 10 hráčů.Samozřejmě mě hra po velmi krátké chvíli úplně pohltila a neustále jsem klikal a snažil se vylepšovat svojí vesnici co to šlo...
Abych to shrnul --->
KLADY:-Velmi chytře vyřešený výzkum(stále je co objevovat a stále se těšíte až zapnete hru a uděláte nějaký porkok,díky,kterému bude zase o kousek blíže do nové doby)
-nikdo vás nemůže zničit a ani příliš okrádat
-pěkná grafika oproti ostatním hrám tohoto typu
-zajímavé možnosti jak si naklonit sousedy(zušlechtění,motivace)
-z počátku to byly určitě souboje(mám rád hru Hexagon a toto mi jí připomnělo)
-kampaň neni špatná a musím řící,že mě baví stále
-PvP aréna je jistě zajímavá věcička,ale dosti nedodělaná(šampionem je někdo,kdo je s pořádným odstupem od prvního v turnaji)
-nemůžu tu toho psát moc,jelikož hraji hru necelé 2 dny a nahrál jsem zatím jen 27 500.
ZÁPORY:tak jako první bych napsal ten,který vadí snad každému a setkal se s ním určitě každý a tou věcí je?:
-neustálé padání hry(nebudu tu o tom psát jelikož to je kapitola sama pro sebe zde na foru)
-->jen bych chtěl říct,že většinou je to padání krátkodobé,ale stalo se mi,že se nešlo připojit i 20 a více minut(když se toto stane tak jsi oddychnu a jdu se projít = upřímně děkuji za tuto věc a myslím,že by ji tu pro lidi se slabou vůlí měli preventivně zavést aspoň tak na 10 minutek,protože občas máte chuť tu být stále,ale to jsem trochu odbočil..
-některé úkoly nejsou dělané na rychlé hráče co se ženou kupředu a na úkoly u kterých je potřeba trpělivost neplní a pak jěště více koukají,když je tam úkol co už dávno mají a nechce je to pustit dále(můj případ :D)
-Hudba,někomu se možná líbí ale mě po 5 minutách lezla na nervy,udělal bych možnost,že by si hráči mohli ve hře vybrat vlastní hudbu z výběru hry a nebo do seznamu,který by byl ve hře,vložit vlastní písničky)
-pokud chcete mít ve stáří mít zdravé ruce a aby se vám neklepali tak tuto hru URČITĚ NEHRAJTE(to byl vtip,jen sem chtěl říci,že po čase vás už ani nebude bavit vybírat daně a snad už i ty zásoby jsou k ničemu,když jich máte plno....
-pak se tu bohužel musím postavit oproti z počátku natolik vychvalovanému bojovému systému,bohužel,ale je to tak,se z něj po čase stane stereotyp,který mě bohužel momentálně provází v každém souboji,skoro bych uvítal běžné souboje kde jde spíše o procentuální výhody(velikost vojsk,vyzbrojení atd....)
-místy špatné překlady,ale to se změní:D
-vysoké ceny za prémiový obsah(pokud nezmění ceny tak ať si moc velké iluze o tržbě nedělají,jelikož nevydělají víc než naši učitelé(a,že vydělávají pěkně málo).
-sem tam se objeví nějaká ta chybička,kterou nevím kam zařadit,ale to se zlepší s již dlouho očekávaným updatem.

-Samozřejmě,že by se dalo najít spousta jiných plusů a mínusů,ale zatím nejsem tak daleko ve hře abych je zaznamenal.
Abych to shrnul tak hra zakládá na zajímavém a novém nápadu,ale dnes jsou hráči zvyklí hlavně na neustále na nové věci a né na to co se opakuje stále dokola(výzkum a pár dalších věci je naopak velmi zajímavými a úspěšnými).S tím opakováním se hra bude jěště muset poprat a snad se to podaří tak,že tato hra nespadne kamsi hluboko,ale bude hraná a oblíbená.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Počáteční dojmy byly pozitivní, hra mi připadala jako spojení několika oblíbených prvku ze single player budovatelských strategií. S odstupem času počáteční nadšení opadlo a v poslední době postrádám možnost zrušení města/registrace. Objevil se v našem teritoriu hráč zaměřený na boj, který neustále napadá a vykrádá ostatní. Sám přitom naprosto nic neprodukuje a jen parazituje na ostatních. Nelze mu tedy nic vzít, nijak mu to oplatit. Ke všemu je první v hodnocení. Takže začínám postrádat smysl tu něco tvořit, když nějaký nepotrestatelný parazit na tom bude vždy lépe než ostatní.
 

DeletedUser411

Host
Objevil se v našem teritoriu hráč zaměřený na boj, který neustále napadá a vykrádá ostatní. Sám přitom naprosto nic neprodukuje a jen parazituje na ostatních. Nelze mu tedy nic vzít, nijak mu to oplatit. Ke všemu je první v hodnocení. Takže začínám postrádat smysl tu něco tvořit, když nějaký nepotrestatelný parazit na tom bude vždy lépe než ostatní.

Tak doufám, že to nejsem já a nekazím hru....

Jinak pro mě je to jen oddechovka ;) dojmy jsou tedy z toho nulové ;)
 

DeletedUser

Host
Podle nicku nejsi, prostě mi to příjde jako FAIL hry, že ten ktery nic netvoří žádné výrobní budovy, žádné suroviny, je na tom lépe protože funguje jako parazit na ostatních, kteří to odmakaji a on si nepostižitelně vezme.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1698

Host
Podle mě je ta hra dobrá....baví mě soutěžit stavět město bavit se s lidma v cechu i mimo něj....samozdřejmě to chce nějaký vylepšení ale ty přijdou...snad ale jinak pohoda:D
 

DeletedUser3817

Host
DOBRÉ??? Dobré je za 3. Já bych dal 2+ (za 1 jsem dal pouze Civilizaci). Jsem náročný hráč. A tohle je Beta s obrovským potenciálem. Hodnotím hlavně originalitu, nápady, servis (FoE tým) a míru "zažranosti" hráče. Teď už jen toho potenciálu využít. Zatím mi tu chybí větší míra interakce mezi hráči (skutečný PvP, cechovní války, diplomacie...). Ale to SNAD bude...:confused: Přece jen je to beta. Hodně úspěchů a trpělivosti s námi přeji FoE týmu.
 

DeletedUser7

Host
V kategórii Developers Blog sa môžete dočítať o novinkách ktoré sa plánujú do budúcnosti. Medzi ne patria aj spoločné cechovné bitky atd...

Viac sem.
 

DeletedUser11472

Host
První dojem z hry byl úžasný až na tu zpropadenou AI na tu bych tu tady nadával velmi sprostě až do nekonečna kdyby tu nebyla pravidla :mad: pustil jsem si při boji AI jen 2 krát jednou vyhrála že mi zbyla jen jedna jednotka a podruhé totální prohra, jinak je vše mimořádně propracované i po grafické stránce.

Přeji hodně štěstí všem hráčům (těm které potkám tak to nebudu moc zaručit :cool:)
 

DeletedUser

Host
Zdravím,
tak jsem po velmi dlouhé době dal této hře znovu šanci. Už poprvé mě zaujal na prohlížečovou hru velmi propracovaný systém výstavby, výzkumu i boje. Akorát mě vždycky štval velmi omezený počet vojáků a zvláštní kasárna pro každý druh, ale budiž, zase jich není potřeba tolik.
Po návratu musím pochválit automatickou pomoc, vážně to dokáže ušetřit hodně času. Akorát si pak zapomínám nechávat sousedy i na boj, ale to už je můj problém :D
Ovšem přetrvává tu pár obrovských problémů:
1. Opravdu si nemyslím, že válečník z konce doby bronzové dokáže porazit tank. Hra asi ano a tak neposkytuje naprosto žádné omezení útoku.
2. Je tu příliš mnoho druhů zboží vzhledem k počtu obchodujících hráčů. Třeba mramor se nedá sehnat za nic v žádném poměru a že je ho do výzkumu potřeba. Poměr u obchodníka je naprosto nepřijatelný, takže asi zbývá postavit výrobu a vyzvedávat 1 kus za 4 hodiny :-/ Je to problém, který se vyskytuje už v prvních dnech hry a zdá se mi proto velmi odrazující pro nové hráče, což problém nedostatku obchodujících logicky ještě zhoršuje.
To je ode mě zatím vše, ale ještě je toho hodně, co blíže prozkoumat, tak snad později ještě něco dopíšu :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13913

Host
Tak já oživím toto téma.
Hru hraji chvilenku a moc mně baví.Vzhledem k tomu ,že již nějakou dobu hraji Elvenar ,tak je to malinko podobné ,ale opravdu malinko.Tato hra se mi líbí víc a asi přesídlím sem.Elvenar nám totiž nějak pokazili ,ale to sem nepatří.Já jsem se hrou moc spokojená.Fakt paráda :)
 
Nahoru