akce samsungu

Téma v sekci 'Otázky na vedení' založené uživatelem vuntvort, 13. kvě 2018.

1. vuntvort

vuntvort Turista

Registrace:
    13. kvě 2018
    zdravim. můžete mi nekdo poradit jak ziskam od samsungu 700 diamantů co slibují ve svém obchodě s app?

2. RomanS24

RomanS24 Psavec

Registrace:
    24. dub 2016
    mužeš poslat screenshot nebo odkaz ?

3. peepee77

peepee77 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    20. pro 2013
    Pohlaví:
    Muž
    Dostal jsem informaci, že bys musel provést registraci přes zařízení Samsung. (Stáhnout aplikaci a registrovat se)
    Takže to bude nejspíš akce pro nové hráče.
    Informaci poskytl @KaseO a víc jako uživatel iOS nevím. Případně zkus tedy dotaz přímo na našeho vůdce. :)

LordFrunDor za toto poděkoval.
  4. vuntvort

vuntvort Turista

Registrace:
    13. kvě 2018
  5. peepee77

peepee77 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    20. pro 2013
    Pohlaví:
    Muž
    Takže to bude asi tak jak jsem psal. Můžeš zkusit hru z telefonu smazat a znovu ji přes jejich obchod stáhnout. Ale pravděpodobně jako už registrovaný hráč na to nedosáhneš.
    Každopádně tohle asi bude spíše otázka pro support Samsung než FoE. Protože to je akce jejich firmy. Aspoň tak to chápu z toho článku.

RomanS24 za toto poděkoval.
  6. RomanS24

RomanS24 Psavec

Registrace:
    24. dub 2016
    Super dík za odkaz nedalo mi to a zkusil sem teda aplikaci stáhnout přes samsung app. samozžejmě jako dlouho registrovanymu mi to diamanty nedalo, a tak sem se obratil přímo na podporu společnosti samsung protože akci pokytuje pravě ona, odpověd odnich byla že akce je i pro hrače kteří hrajou již delší dobu ale nemají nebo neměli hru instalovanou již dřív třeba přes obchod play.
    takžen nevím no. bylo by lepší samozřejmě se dozvědět víc od lidí z foe.

zase na druhou stranu pokud se koukam v galaxy app do informací tak tam není níkde napsano pro koho a jak akce vlastně platí. a na foe strankách sem taky nenašel takžen čistě teoreticky i kdybys byl hrač staršího data tak měl mí na dia nárok. po stažení apky

7. RomanS24

RomanS24 Psavec

Registrace:
    24. dub 2016
  8. vuntvort

vuntvort Turista

Registrace:
    13. kvě 2018
    díky za odpověďi. ja mam s8 ale hru sem mel instalovanou z google play takže na to asi nedosahnu

9. RomanS24

RomanS24 Psavec

Registrace:
    24. dub 2016

Takžen možna ještě dneska budu mít odpověd přímo z centrály samsung udělal sem jim na infolince trošku čoro moro :D přeci jen když něco slibujou tak at to je napsany pro koho nebo do detailu jak akci čerpat. takžen uvidíme :D

willy2 a Dennis Bergkamp za toto poděkovali.
  10. vuntvort

vuntvort Turista

Registrace:
    13. kvě 2018
    zkusil jsem přes kamarada co ma galaxy s8, a tuhle hru nikdy nehral, si na jeho tel. a jeho účet app nainstalovat a prihlasit se pres jeho tel. ale diamanty porad nikde. nainstaloval jsem tam vsechno co po mne chteli ( fakturacni app samsungu) zkousel sem i neco koupit za realne kč ale porad nic. tak uz nevim co víc udělat.

11. RomanS24

RomanS24 Psavec

Registrace:
    24. dub 2016
    Mě v samsungu radili provest tovarní nastavení. ale to taky nešlo takžen volam do samsungu a uvidíme. kamaradovi co ma A3 2016 to taky nedalo i když podle seznamu by dát mělo

Dennis Bergkamp za toto poděkoval.
  12. RomanS24

RomanS24 Psavec

Registrace:
    24. dub 2016
    Odpověď ze samsungu je to poslano na centrálu ředitelství odpověd mam očekavat během 3 dnů. tak uvidíme.
    ale i podle slečny na infolince bych měl mít na diamanty narok protože tam není nikde psano jaky to ma podmínky.

PS: slečna hraje udajně taky foe ale na Ačku tudíž zdravím tě Šárko

Dennis Bergkamp za toto poděkoval.
  13. RomanS24

RomanS24 Psavec

Registrace:
    24. dub 2016
    Tak jak sem slíbil tak píšu. komunikace se samsung centralou 0 s infolinkou to je oněco lepší
    a jak to dopadlo ? no takto dárek se nedostal ani při první registraci. :D divny
    upload_2018-5-16_17-41-11.png

willy2, peepee77, Dennis Bergkamp a 1 další osoba za toto poděkovali.
  14. RomanS24

RomanS24 Psavec

Registrace:
    24. dub 2016
    tak a tady je odpověď z centrály. upload_2018-5-17_18-3-10.png

willy2 a LordFrunDor za toto poděkovali.
  15. RomanS24

RomanS24 Psavec

Registrace:
    24. dub 2016
    Tak další update podle podpory to platí jen pro nově registrovany hráče. což narovinu je trošku podraz. protože nikde není psano jak akci čerpat tudíž by se jednalo o akci ktera je lehce podvodná. z důvodu že nikde nejsou podmínky jak akci čerpat. tudíž.

kde jsou naše diamanty.

willy2 a LordFrunDor za toto poděkovali.