Aktivita hráčů

DeletedUser16161

Host
v úkolech je např. navštiv 45krčem nebo nasbírej Xtis stříbrňáků, i když mám 80 přátel tak tento úkol moc ovlivnit nejde, když hráči přestanou hrát a člověk si toho nemusí ani všimnout, nebylo by vůbec zlé u hráčů ukazovat den poslední aktivity aby si hráč mohl přátele probrat a neaktivní nahradit aktivními, kontrolovat v seznamu historie není ideální hledání kdo a kdy navštívil mojí krčmu nebo motivoval budovu a psát si seznamy
a s tím související sousedé se mění každých 14dní takže nikdy nevíte jesli sousedovi máte přispět na velkolepou budovu aby tam ty body nezamrzly a následně hráč nebyl smazán pro neaktivitu a budy budou v tahu

přidat info o poslední aktivitě před kolika dny naposledy byl přihlášen
 

Svatej

Legenda
Funkce ukazující aktivitu hráčů se již řešila několikrát a několikrát s negativním ohlasem. Od toho tu je funkce hledat.
To že máš jen 80 přátel namísto možných 140 není problém systému ale problém tebe, že ten systém nevyužíváš.
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Vzhledem k tomu, že má přijít/nebo už přišla featurka, která ti počítá aktivitu - po roce neaktivity bude země smazána, nevidím nejmenší důvod proč tento údaj nedat veřejně viditelný. Fuknce hledat je zkreslující, protože pokud ti někdo chtěl pomoci ale neměl co motivovat, v tomhle seznamu se ti neukáže. Stejně tak pokud máš plnou krčmu a on nemůže navštívit - například po 6te hodině je u mě nejvíc lidí aktivních ale né vždy stíhám vybírat, tak se na mnoho z nich nedostane. Takže nejenom, že je to zkreslená informace, ale pravidelné lustrovaní 90 účtů jednou za dva měsíce je pro mne spíše frustrující.

Takže za mě PRO.

Lord tohle už asi nepamatuje nebo to tehdy bylo jinak (nebyly tak velké rozdíly v dobách) ale já mám problém se dostat na 100ku, pořád se motám kolem 90. Jednoduše - všichni chtějí přátele ve vyšších dobách takže na mě každej háže bobek, když by na mě měl plýtvat svými omezenými pozvánkami. Tady je z mého pohledu systém poměrně děravý, minimálně pro novější hráče. Nicméně musím podotknout, že zmíněný úkol zvládám i s těmi 90 přáteli, jen někdy je to tak tak.
 

Svatej

Legenda
Monkeyskunk01: Funkce hledat je funkce tady na fóru, kterou proženeš slovo či slova aby ses dozvěděl, zda se tohle téma již neřešilo dříve.
krvG.png

Funkce ve hře, kterou proženeš jméno hráče abys zjistil zda ti pomohl či ne se jmenuje historie. Nepleť si je. ;)
A ano, je záznam i o tom, když daný hráč chtěl pomoci ale nebylo co. ;)
bmHj.png
To co se nezapisuje je pokus sednout si do plné krčmy.
 
Naposledy upraveno:

Dědeq

Znalec
ale já mám problém se dostat na 100ku
Já mám například "problém", že mám neustále ve frontě cca 5-20 žádostí o přátelství, které musím odmítat, což frustruje mě. Navzdory profilovému textu, kde píšu, že přátele přijímám jen za konkrétními účely, ne z plezíru. Snažím se totiž udržet počet přátel na max. 79, abych mohl kdykoli v případě potřeby poslat pozvánku. A jelikož čas od času na základě historie aktivit přátele proberu, nikdy nemám problém, že bych měl málo motivací nebo celý den prázdnou krčmu.

Co se zobrazování aktivity hráčů týče, skutečně se to řešilo víckrát, a jak píše LfD, s víceméně negativními ohlasy. Málokdo má zájem, aby všichni věděli, jak dlouho u hry hnije, a to např. včetně pracovní doby.
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
fmash-: Jooo ja to planuju dělat úplně stejně - držet si těch 79-80 abych podle potřeby mohl posílat. Jen kdyžuž jsem někde na 95, tak bych rád ten achiev za 100 přátel :-D Já vím, je mi to jakože k ničemu, ale stejně když chybí takový ždibíček.... :-D Jinak prázdnou krčmu taky nemám, spíš mi jde o to, že nejvíce návštěv je u mě okolo 17-18h. A to zrovna jezdím z práce a když se zdržím, zastavím za kámošem nebo něco, tak mnohdy o dost návštěv příjdu - protože většina lidí (aspoň u mě) loguje jen jednou denně. Na ty 2,5k stříbrných je potřeba cca 2 plný krčmy a už se mi stalo, že mi to třeba o 100 stříbrňáků uteklo. Na druhou stranu, dobře postavená výzva, že to není úplně zadara ani nadmíru náročné ve srovnání s odměnou. Motivačky zatím pohoda - to dohání cech a sousedi, ale poslední dobou mám štěstí na SoK, tak doufám že problém s motivačkama v brzké době nenastane :))

Jinak s tou dobou, jasný GDPR dneska jede, ale tam je hromada možností. Stačil by údaj jako <24h, <týden, <měsíc... a z toho si nikdo neudělá tvůj detailní rozvrh :) Mě příjde celkem divný, že to tu není. Většinu takovejch klikaček co jsem hrál, tak to měla. Např. na takovém Webgamu na tom byly založeny taktiky :-D Když něco dělám, tak se za to nestydím ne,... bych řekl že kdo to nechce, tak moc dobře ví, že ve hře utápí až nepřiměřené množství času. Ale beru, máme něco jako demokracii a pokud to bylo zamítnuto dříve, pochopím že tomu bude steně i tentokrát :))
 

DeletedUser5384

Host
Když něco dělám, tak se za to nestydím ne,... bych řekl že kdo to nechce, tak moc dobře ví, že ve hře utápí až nepřiměřené množství času.
První část věty je jen tvůj názor, druhá část zas zbytečná konstrukce. Patřím k těm,kteří nemají zájem sdělovat komukoli cokoli včetně mé aktivity jen proto,že si to dotyčný přeje. Je to naprosto irelevantní údaj, který nic nevypovídá o tom,jak jsem skutečně aktivní,vypovídá jen o tom,kdy jsem pustil a kdy vypnul komp.
Můžeš argumentovat tím,že tady jsou taky mé příspěvky vidět i s časem,ale to je v mé režii,jestli tu něco cancnu, mám volbu. Pokud by ve hře byl log aktivit, je to jiný level.
 
Nahoru