Aktivní obrana

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Určitě by k zajímavosti hry přispěla "aktivní obrana". Pokud budu online, a nepřítel mě napadne, vyskočilo by upozornění, jestli chci svoje panství hájit sám nebo to nechám na umělé inteligenci. Bitvy by pak dostaly úplně jiný rozměr, a rázem by bylo i těžší zvítězit v turnaji :).
 

DeletedUser

Host
to už tu několikrát bylo:)
A stále jsem pro, ale když bys bránil vesnici sám, tak by ti umřely jednotky ztracené v boji, teď ti nezemře ani jedna jednotka v obraně
 

DeletedUser187

Host
Pokud by zemřeli jednotky v boji, tak by se asi obránce moc často sám nebránil. Raději, pokud by mi vyskočilo okno, že na mě ěnkdo útočí. rychle vyzobu všechny budovy, aby nebylo co rabovat... nahazim to nejlepší do obrany a necham utočníka bojovat s kompem..
 

DeletedUser

Host
Upozornění že přichází boj, abych mohl uklidit? Částečně dobrý a částečně nesmysl. Ve skutečnosti většinou lidi sice ví že přichází armáda a snažili se poschovávat co šlo, ale stejně k rabování došlo a ne vždy se podařilo schovat věci tak, aby je nikdo nenašel.

P.S. i když uklidíš, stejně má útočník možnost ti dědinku vyrabovat později.
 

DeletedUser1176

Host
spíše bych uvítal obraný nebo ofenzivní mod. kazde jednotky jsou dobre na neco jineho, pokud mam kamenomety a necham je bojovat PC tak je zene dopredu - dle me blbost kdyz mohou strilet temer pres celou mapu. takze kdyz v obrane arme budu mit 4 kamenometu a 4 legionare dal bych defenzivni braneni. to same pro druhou variantu, mam silne rychle jednotky tak ofenzivni, jelikoz je moznost ze na me pujde se streleckyma.
 

DeletedUser1243

Host
Jak jsem již psal na Foru , ve stavbách. Myslím že by nebylo od věci - výzkum opevnění dle doby " Hliněnná hráz až pod Kamenné hradby a obranné věže , vodní příkop"
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1176

Host
Jak jsem již psal na Foru , ve stavbách. Myslím že by nebylo od věci - výzkum opevnění dle doby " Hliněnná hráz až pod Kamenné hradby a obranné věže , vodní příkop"

to je hezke, ale pak by jsi potreboval jednotky ktere znici hradby, prekonaji vodni prikop a to se dostavame k uplne jine armade a stylu boje. az mi to pripomina jednu rpg hru. toto ma sve kouzlo proto to hraji. pokud bych chtel dobivat a prekonavat hradby, prikopy pujdu hrat jinou hru.
opet mi to prijde ze se snazis komponenty z jine hry kde te toto oslovilo a bavi dostat jsem. pochybuji ze to projde...
 

DeletedUser1243

Host
No já hrál jen Travian a před lety Ikariam a ani v jední právě příkopy a jiné stavby nejsou. A jednotky by tu na to byli. A zadalší bych upravil bitevní pole jsem v hradu budu v hradu a lučišníci budou na hradbách. Hrad či jiné opevnění bude stát uprostřed bitevního pole a útočník si musí zvolit kudy na hrad zaútočí.
 

DeletedUser

Host
stačilo by přidat budovu k postavení "hradby" (jméno podle doby) a při obraně bys pak měl řekněme na své první půlce mapy bonus k obraně ... a zachová se tím styl boje
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru