Aktualizace 1.05

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kayro

Znalec
"Mezitím vývojáři hry stále tvrdě pracují na přípravě několika významných funkcí, které vám přineseme již velmi brzy." Zrejme mantra kazde nove aktualizace.Skoda ze nikdy nenapisi neco jako "Neodchazejte vime ze hra tri mesice stagnuje ale pripravujeme to a to . . . "
 

DeletedUser3370

Host
Nemyslím si, že by hra stagnovala. Je plno hráčů (nebojím se říci, že více jak 2 třetiny), kteří jsou daleko před koncem doby průmyslové.

Zároveň věřím tomu, že nás čekají opravdu větší změny, než "obyčejné" přidání epochy. Samozřejmě, že se najde pár procent hráčů, kteří mají naskladněno nemalé množství FP, takže novou epochu proletí za 14 dní a budou opět remcat.

Ale znovu, MYSLÍM si, že o pouhé přidání epochy nepůjde a vývoj a příprava těchto novinek zdaleka nestojí pár dnů vývojového času.

Add mantra každé aktualizace - myslím, že v minulé to bylo zmíněno prvně.
 

DeletedUser6375

Host
Trochu mě mrzí, že se bude kouřit ze všech komínů. U některých výroben to chápu, ale u obytných domků? To u mě vzbuzuje pocit zimy. A to je to poslední, co bych v létě chtěl :D Ani se nedivím, že nebudou venku chodit animovaní obyvatelé, v tak "zahuleném" prostředí bych taky nevystrčil paty z domku :D Toliko k remcání :D

Kayro - sice se už také těším na novou dobu a jiné nové aktivity, ale myslím, že jen málokdo může říct, že už nemá ve hře "co na práci" a jen stále dokola útočí na sousedy. Tím spíše, že většina vyspělejších hráčů je v nějakém cechu a určitě ne všichni z toho cechu jsou na takové výši také. Může jim přispívat forge body do staveb, více vyrábět surky a zásobovat cech v lepším poměru než za normálních okolností. Protože nejde jen o to, že dotyčný hráč je na vysoké příčce v žebříčku, ale může na podobně vysokou příčku dostat i celý cech. Jestli přijdou v budoucnu mezicechovní bitvy, pak jen silné cechy budou mít šanci na úspěch a každý cech je jen tak silný, jak silný je jeho nejslabší hráč :)
 

DeletedUser2298

Host
Moje babička každé ráno zatopila v kuchyni v kamnech - klasický sporák na tuhá paliva s troubama na pečení... topila celoročně protože se na kamnech vařilo.. v troubě peklo a občas sloužila trouba i jako "mikrovlnka" tedy k ohřátí jídla... Takže kouř z komína je pochopitelný - min. v obytných domech se zrovna vaří :) A to ještě existovaly věci jako koupelnová kamna - teplá voda fakt z kohoutku netekla automaticky apod.. Na praní se voda taky neohřála sama.. Stačí to na vysvětlení? ;-)
 

DeletedUser5384

Host
Judasi,asi jsi původem z bohatý rodiny,jinak by teplý jídlo bylo jen v neděli,tví předkové by se cachtali na návsi pod pumpou (pokud vůbec) a prádlo by se mlátilo v potoce o kámen :)
Ale jinak k tomu kouři můžu dodat jen tolik,že bych osobně spíš ocenil,aby se vývoj spíše ubíral směrem k menším HW nárokům,abychom si v srpnu nemuseli přitápět procesorem na desce a na grafice, než vymýšlet sice hezké,ale spíše přitápějící animace:)
 

Dan 77

Veterán
  • Centrum zpráv nyní zobrazuje informaci o tom, že zprávy jsou uchovávaný pouze po dobu 60 dnů.
Tak tohle se mi nelíbí. Proč si nemůžu nechávat své zprávy a konverzace a sám si je smazat, kdy budu potřebovat nebo chtít?
 

DeletedUser3370

Host
Předpokládám, že je to z důvodu performance. Čím víc uživatelů, tím narůstá objem dat a je třeba odlehčit jak serveru, tak klientovi.
 

Dan 77

Veterán
Dobrá. Ale v jiných hrách od InnoGames se třeba zprávy samy nemažou.
A když si některé své zprávy nemůžu nechat tak dlouho, jak budu chtít, a mazat si je sám, moc se mi to neulehčuje (když teda nebudu brát v potaz konverzace, které se prostě jen nahradí novou a hotovo). Už tady bylo i omezení max. 100 zpráv v jedné konverzaci nebo v jedné hromadné zprávě - prý aby se zamezilo spamu. :D
rotfl.gif
A pokud budu mít ve zprávě nějaké důležité informace, co budu chtít časem k něčemu použít, už se nebudu spoléhat na zachování nějaké konverzace. Aspoň že bude pro všechny hráče uvedena tato informace v centru zpráv, když už nic jiného. :)
 

Thesseus

Znalec
Je to proto, že na mazání zpráv každý peče a jsou jich tu pak ... ani nechci hádat číslo ale bude obrovské.
Topení v domečcích mě nechává chladným, nikdy kouř nezapnu. Bobbyc má pravdu, mělo by se pracovat především opačným směrem, víte co myslím.
 

Dan 77

Veterán
No já si vždy nechávám jen pár osobních konverzací, průběžně je mažu. Ono je i těch hráčů hodně, takže zpráv celkem bude jistě dost.
 

Thesseus

Znalec
Taky je mažu ale myslím, že jsme dva z deseti :)
Zdá se mi to, nebo s nějakou aktualizací zlevnily diamanty?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru