Aktualizace 1.102

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu

Naši milí hráči,

aktualizace na verzi 1.102 proběhne ve středu 31. května.
Jako vždy během nahrávání aktualizace dojde ke krátkému výpadku hry. Za tímto způsobené nepříjemnosti se předem omlouváme.
Níže naleznete popisy konkrétních změn:

Vylepšení

 • V závislosti na vašich četných návrzích jsme se rozhodli pro úpravu doby trvání průzkumů nových provincií v mapách Ledové a Oceánské budoucnosti. Trvání průzkumu už tedy nebude trvat déle než 3 dny. Příklady změn:
  • Jeskyně (Ledová budoucnost): 24 hodin (dříve: 48 hodin)
  • Horní sluj (Oceánská budoucnost): 48 hodin (dříve: 60 hodin)
 • Přidali jsme do hry dvě nová okénka s upozorněním v místech, kde jsme zaznamenali jejich nedostatek. Okénko popisující chybu se vám nyní zobrazí v případě, že v Hledat přátele zadáte jméno hráče, který na vašem světě neexistuje. Informační okénko se dále objeví i při rozpuštění cechu.
 • Lordovo sídlo, které jste měli možnost získat za dokončení události Sir Arthur Conan Doyle, už bude při použití tlačítka pomoc upřednostňováno stejně jako ostatní speciální budovy.
Opravy chyb

 • Po opravení hlavní příčiny chybného promítání získané spokojenosti do s tím spojených úkolů jsme objevili ještě jeden takový problém. Nyní, po jeho opravení, už by přičítání spokojenosti do úkolů mělo probíhat hladce.
 • Při přejíždění kurzoru ze sektoru na sektor v mapách Cechovních válek se tabulky s informacemi neobjevovaly ihned, což vzbuzovalo dojem sekání hry. Nyní už vše funguje bez zpoždění tak, jak má.
 • Schopnost Výbuch se při najetí kurzorem myši na jednotku nezobrazovala v informační tabulce, i tato chyba byla odstraněna.
 • Po skončení Cechovních expedic se u některých hráčů na pár minut objevovaly potíže s přihlášením se do hry. To by se již nemělo stávat.

Mezitím náš tým vývojářů pracuje na dalších funkčních vylepšeních a na dokončení Letní události, která se už brzy objeví na Betě. Navštivte naši Betu a buďte vždy v obraze, co nového do hry přichází!

Děkujeme, že hrajete Forge of Empires!

Pokud se chcete podělit o svůj názor, nebo máte jakékoli otázky, prosím klikněte zde nebo navštivte náš Facebook! :)

S přátelským pozdravem,
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.