Aktualizace 1.105

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu

Naši milí hráči,

aktualizace na verzi 1.105 se uskuteční v pondělí 10. července. Jako vždy během nahrávání aktualizace dojde ke krátkému výpadku hry. Za tímto způsobené nepříjemnosti se předem omlouváme.
Níže naleznete popisy konkrétních změn:

Opravy chyb

  • V některých případech docházelo při přesouvání, prodávání či stavění budov k zaseknutí hry v prohlížeči, načež hra přestala zcela odpovídat. Tento problém už by se nadále neměl objevovat.
  • V některých úkolech byl problém s chybějícími ikonkami týkajících se Krčmy přátel. I tato chyba byla opravena.
  • Ke splnění úkolu „Aktivuj navýšení ve své Krčmě přátel“ došlo i po vylepšení Krčmy nebo po použití položky navýšení/podpory z inventáře. To už by nadále nemělo být možné.
  • Velmi vzácně výpadek určitých interních služeb způsobil nemožnost založení nového účtu. Ani toto už by nadále neměl být problém.
  • Opravili jsme i chybu v Cechovních expedicích, kdy hráči jako odměnu obdrželi dvě Želví děla namísto jednoho.

Mezitím náš tým vývojářů dokončuje třetí část Oceánské budoucnosti, kterou budete moci co nevidět vyzkoušet na Betě. Dále také pracujeme na blížících se událostech a vylepšení úkolové linie. Navštivte naši Betu a buďte vždy v obraze o všech novinkách!

Děkujeme, že hrajete Forge of Empires!

Pokud máte k nové verzi nějaké připomínky nebo nám jen chcete dát vědět, jak se Vám líbí, neváhejte kliknout zde nebo nás navštivte na našem Facebooku! :)

S přátelským pozdravem,
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.