Aktualizace 1.106

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu

Milí hráči,

aktualizace na verzi 1.106 se uskuteční 26. 7. 2017. Jako vždy dojde během nahrávání aktualizace ke krátkému výpadku hry. Za tímto způsobené nepříjemnosti se předem omlouváme.
Níže naleznete popisy konkrétních změn:

Vylepšení

 • Na trh jsme přidali novou funkci, díky které můžete vybírat zboží přímo z přehledu. Měla by se tak zvýšit užitečnost trhu a usnadnit obchod s přáteli, členy cechu a sousedy.Změny

 • Po uvedení nové verze jste hlásili blikání obrazovky při přepínání mezi okny. Jak jste možná slyšeli, šlo o problémy přidružené k opravě chyby v (převážně) Chromu, kdy hra po přepnutí záložek často zamrzala. Blikání samotné bylo způsobeno nuceným přepisováním obrazovky, které sice z velké části vyřešilo problém se zamrzáváním, ale ukázalo se příliš otravné samo o sobě.
  Proto jsme postup obrátili. Mějte prosím na paměti, že může hra kvůli obrácenému postupu opět příležitostně zamrzat. Vývojářský tým Chromia (na kterém je založený Chrome) byl o problému informován námi i dalšími týmy, které již podobný problém řešily.
  Pokud vám hra začne opět zamrzat, zvažte prosím následující postupy, dokud problém nevyřešíme:
  1. Hrajte v okně s jednou záložkou (žádné další záložky v okně s FoE).
  2. Pokud hra zamrzne, zmenšete a opět otevřete okno.
 • Hodnoty odměn s medailemi v PvP věži Oceánské budoucnosti nebyly, na rozdíl od všech ostatních dob, kulaté. Hodnoty jsme upravily tak, aby byly přehlednější.

Opravy chyb

 • Vylepšili jsme několik herních překladů.

Mezitím, pracují naši vývojáři na Podzimní události, jakou si můžete pamatovat z loňska. Koukněte na náš Beta server a mějte vždy nejčerstvější informace!

Děkujeme, že hrajete Forge of Empires!

Pokud nám chcete sdělit svůj názor na novou verzi, klikněte sem nebo nás navštivte na našem Facebooku! :)

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.