Aktualizace 1.117

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu

Milí hráči,

první aktualizace v novém roce, aktualizace 1.117, proběhne ve středu 10. 1. 2017 Jako vždy během nahrávání aktualizace dojde ke krátkému výpadku hry. Za tímto způsobené nepříjemnosti se předem omlouváme.
Níže naleznete popisy konkrétních změn:

Vylepšení

 • Vylepšili jsme způsob, jakým se zobrazuje plocha s dostupným rozšířením (prosíme vezměte v potaz, že tato změna proběhne až během dne, ne přímo s aktualizací).
Po otevření stavebního menu uvidíte ohraničená území, kam můžete rozšíření umístit:


Pokud se rozhodnete použít rozšíření, stačí kliknout přímo na vybrané místo. Tím se otevře nové okénko pro správu rozšíření:


Jsou zde uvedeny všechny tři typy rozšíření. Naleznete zde i kolik rozšíření můžete ještě použít a cenu prvního v pořadí.
 • Vylepšili jsme i míru vzestupu poskytované spokojenosti u velkolepých budov (pro úrovně 1-10). Vyšší úroveň budovy doposud ne vždy znamenal vyšší nárůst spokojenosti, to se s touto aktualizací změní. Poskytovaná spokojenost pro úroveň 1 a úroveň 10 (a samozřejmě pro všechny úrovně nad 10) se nezmění.
Příklad úprav na velkolepé budově Drážďanský kostel Panny Marie:


Drážďanský kostel Panny Marie
Úroveň
Před
Rozdíl
Po
Rozdíl


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

1.500
1.700
2.000
2.300
2.600
3.000
3.400
3.900
4.400
4.900

-
+200
+300
+300
+300
+400
+400
+500
+500
+500

1.500
1.660
1.920
2.240
2.600
3.000
3.430
3.900
4.390
4.900

-
+160
+260
+320
+360
+400
+430
+470
+490
+510


Změny

 • Úkol Více práce byl změněn z opakujícího se na normální, bez opakování.
 • Obrazovka během načítání je nyní hezčí a přes celou plochu. Uvítá vás vždy při vstupu do hry:

Opravy chyb


Tato verze obsahuje poměrně dost oprav chyb, pro zjednodušení jsme je rozdělili do skupin:

Opravy velkolepých budov
 • Při použití automatického boje na obě vlny bitvy z ikony zobrazující bonusy Krakena vizuálně ubyla dvě nabití. Při opětovném zapnutí hry se druhé nabití do panelu s bonusy znovu přidalo. Tento problém byl opraven.
Opravy Denních výzev
 • V případě, kdy bylo získej spokojenost nebo získej obyvatele požadováno jak v Denních výzvách, tak v normálních úkolech, získané hodnoty se započetly pouze do jednoto typu úkolu. Nyní už se budou správně započítávat do obou typů úkolů.
 • V úkolech, kde bylo více podúkolů týkajících se cechovní expedice, se mohlo stát, že pro úspěšné splnění úkolu již nemuselo být k dispozici potřebné množství střetů. Ani toto už by se nemělo stávat.
Opravy bitev a jednotek
 • Při znovuvkročení do bitvy prostřednictvím okénka Nedořešená záležitost se mohla při použití automatické bitvy objevit interní chyba. I tato chyba byla odstraněna.
 • Interní chyba se mohla objevit i během použití automatické bitvy při řešení většího množství střetů ihned za sebou.
 • Ve výjimečných případech mohli Tuláci použít speciální schopnosti jednotek, do kterých se později měli přeměnit. Nyní mohou tyto speciální schopnosti použít vždy až po přeměně na danou jednotku.
 • Procházení správou jednotek pomocí kolečka myši mohlo zapříčinit, že se mezi jednotkami zobrazovala i prázdná místa. Ani k tomuto už by nemělo docházet.
Opravy města a budov
 • Text popisků v okénku s přehledem sadových budov mohl být zkrácen do takové míry, že nebylo možné jej přečíst. Forma textu byla přeorganizována a vše by se mělo zobrazovat celistvě.
 • Ikonka Síly cechu se během jejího rabování z budovy nezobrazovala. Nyní už se bude zobrazovat správně.
 • Použití bonusu z Krčmy přátel zároveň s bonusem stejného typu z inventáře zapříčinilo, že Krčma přátel zobrazovala zbývající čas bonusu získaného předmětem z inventáře. I tato chyba byla opravena a Krčma přátel už bude zobrazovat vždy jen čas svých bonusů.
 • Tlačítka pro přechod mezi různými stránkami ve stavebním menu rozšíření nebyla, v případě tří dostupných rozšíření, vidět. Tato tlačítka byla ze stavebního menu rozšíření zcela odstraněna.
Různé opravy
 • Při vytváření několika totožných obchodních nabídek se mohlo stát, že zadané číslo bylo smazáno, přestože na skladě ještě byl dostatek surovin. Tato chyba byla odstraněna.
 • Hráči, jejichž přezdívky obsahovaly určité neobvyklé znaky, se mohli přihlásit jen za použití e-mailové adresy. Počínaje touto aktualizací se i oni budou moci přihlásit za použití své přezdívky.
 • Ikona speciální slevy zůstala v levém panelu i po vypršení její platnosti. Nyní už vždy zmizí ihned po skončení odpočtu trvání.
 • Speciální slevy se objevovaly jen po znovunačtení hry. Tyto nabídky by se nyní měly zobrazit i již přihlášeným hráčům.
 • Mohlo se stát, že se přehled úkolů po splnění úkolu neaktualizoval, ale zůstal prázdný. Ani k tomu by již nemělo docházet.
 • Ikonka medaile mohla zakrývat počet získaných medailí v okénku PvP turnajů, obzvláště pokud se jednalo o vyšší číslo. Velikost byla upravena a čísla už by neměla být nijak zakrytá.

Mezitím naši vývojáři pracují na doladění nové události Forge Bowl, stejně jako se věnují práci na několika vylepšeních pro mobilní aplikaci.
Navštivte náš Beta server a buďte vždy v obraze!

Děkujeme, že hrajete Forge of Empires!

Pokud máte jakékoli dotazy nebo připomínky, neváhejte se o ně s námi podělit zde nebo nás navštivte na Facebooku! :)

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.