Aktualizace 1.162

Téma v sekci 'Oznámení' založené uživatelem KaseO, 26. zář 2019.

Thread Status:
Uzavřeno pro další odpovědi.
 1. KaseO

  KaseO Community Manager Člen komunitního týmu FoE CZ Community Manager

  Registrace:
  31. led 2014
  [​IMG]

  Vážení hráči,

  aktualizace 1.162 proběhne v úterý 1. října. Jako vždy během nahrávání aktualizace dojde ke krátkému výpadku hry. Za tímto způsobené nepříjemnosti se předem omlouváme.

  Podrobný popis změn naleznete v níže uvedeném seznamu:

  Opravy chyb

  • Opravili jsme popis v okně vylepšení moštárny. Nyní se již nebude zobrazovat chybné znění, že je možné ji vylepšit čtyřikrát.
  • V okně pro výběr výměn ve Starožitnictví, se vyskytl problém s popisy, které se při umístění kurzoru nezobrazovaly správně.
  • Pokud jste použili navýšení budovy v době, kdy byla budova stále ve výstavbě, zůstala ve fázi staveniště. Pro korektní zobrazení bylo nutné hru znovu načíst. K tomuto problému již nebude docházet.
  • Při prohlížení žebříčku v aplikaci, se seznam neposouval na vaši pozici, pokud jste byli v dolní části stránky. Nyní budete moci opět snadno zjistit, jaké je vaše umístění!
  • Při umístění kurzoru na radnici nebyly správně zobrazované počty a ikony vojenských jednotek, pokud jste měli přiřazeno více emisarů produkujících vojenské jednotky. Nyní se budou zobrazovat korektně.
  • V aukčním okně byl v aplikaci špatně čitelný zbývající čas u některých typů rozlišení obrazovky. Přidali jsme textu černý obrys, abychom zajistili jeho čitelnost.
  • V aplikaci se při přejetí prstem za účelem zrušení dvou úkolů v rychlém sledu za sebou, zobrazil pouze jeden nový úkol. Pro zobrazení obou úkolů bylo nutné zavřít a znovu otevřít přehled úkolů. Nyní se budou zobrazovat správně oba dva úkoly.

  Mezitím náš vývojový tým i nadále pracuje na cechovních bitvách. Sledujte náš Beta server a buďte stále v obraze!

  Děkujeme, že hrajete Forge of Empires!

  Diskutovat o této aktualizaci můžete zde nebo na našem Facebooku! :)

  S pozdravem
  tým Forge of Empires
   

Nahoru
Thread Status:
Uzavřeno pro další odpovědi.