Aktualizace 1.218

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager
Vážení hráči,

aktualizace 1.218 proběhne ve středu 24. listopadu. Jako vždy během nahrávání aktualizace dojde ke krátkému výpadku hry. Za tímto způsobené nepříjemnosti se předem omlouváme.

Podrobný popis změn naleznete v níže uvedeném seznamu:

Opravy chyb

Opravy mapy území:
 • Hlavní obrazovka Mapy území se na displejích s vysokým rozlišením neotvírala vystředěná. Opravili jsme to.
 • Dále se zde objevovala technická chyba, která některým hráčům umožňovala vyjednávat o získání provincie, i když již v této provincii zahájili bitvu. Rovněž opraveno.
Obecné opravy:
 • Ve verzi pro Microsoft Store se objevovaly ojedinělé technické problémy ve výukovém programu. Ty byly nyní opraveny.
 • Při vyhledávání hráče v žebříčku Velkolepých budov se vyskytl problém, kdy hráči nemohli kliknout na tlačítko další stránky nebo poslední stránky. Tento problém byl opraven a nyní funguje, jak bylo zamýšleno.
 • Na obrazovce s inventářem byl známý problém, kdy nebylo možné umístit budovu (pokud byl současně otevřen přehled úkolů). To bylo nyní opraveno, takže se přehled úkolů automaticky zavře a budovu lze umístit.
 • U budovy Zlaté pole se vyskytl problém, kdy se nespustilo tlačítko Sebrat vše, přestože byla budova připravena ke sběru. Tento problém byl opraven, takže se tlačítko Sebrat vše spustí podle očekávání.
 • V okně výroby se vyskytl problém se zobrazením, když hráč neměl dostatek zdrojů pro výrobu. Tento problém byl opraven.
Vylepšení a změny

 • Do okna výroby jsme přidali vyskakovací nabídku, která se zobrazí, když hráč nemá dostatek zdrojů pro zahájení výroby a zobrazí kompletní přehled toho, co hráč má a co mu chybí.
 • V sekci Cech vs. cech jsme odebrali možnost dokoupit chybějící medaile.
Změny v mobilní aplikaci

Tato sekce změn platí pouze pro mobilní aplikace. Netýká se tedy verze hry určené pro prohlížeče stolních a přenosných počítačů. Termín aktualizace mobilní aplikace závisí na poskytovateli služeb pro mobilní zařízení, a může se lišit v řádu až několika dnů od zavedení aktualizace pro prohlížeče. Nebuďte tedy překvapeni, pokud aktualizace nebude ihned dostupná!

Vylepšení Hradního systému:
 • Provedli jsme několik drobných úprav v Hradním systému (některé z nich již byly přidány do verze prohlížeče v poslední aktualizaci). Patří mezi ně: červená značka nad hradem (ukazuje, že můžete sbírat truhly nebo že jste získali hradní body), viditelný posuvník, který vám pomůže lépe vidět a orientovat se v dostupných odměnách, a informační okno o tom, jak získat další hradní body.
 • V Hradním systému se také vyskytl technický problém, který hráčům někdy znemožňoval vidět obsah schránky s denními odměnami. Nyní již funguje podle očekávání.
Vylepšení Starožitnictví:
 • U obchodníka se starožitnostmi chybělo upozornění (které se při prvním pokusu nespustilo, ale při dalších pokusech se zobrazilo), které se nezobrazilo, když byly sloty plné a vy jste si vybrali předmět k výměně. To bylo opraveno a varování se po prvním pokusu zobrazí podle očekávání.
 • Kromě toho v rámci obchodníka se starožitnostmi někdy zůstávaly popisy budov, a to i po dokončení výměny. To bylo nyní opraveno.
Obecná vylepšení:
 • V Cechovních bitvách se po darování zdrojů v okně pro budování provincie občas vyskytly technické problémy, které způsobily, že se okno znovu otevřelo, a také další potíže. To bylo opraveno.
 • Na trhu se při hledání hráče bez nabídky zobrazovaly všechny dostupné nabídky, namísto žádné.
 • Při použití zmenšovací sady na studánce přání se někdy mohla zobrazit na špatné straně a vést k dalším problémům. Tento problém byl opraven a již se nevyskytuje.
 • U některých informačních oken na mobilních zařízeních se vyskytoval problém s nesprávným zobrazením a chybějícími informacemi. Tento problém byl nyní opraven.
Pokud nám chcete nechat zpětnou vazbu k této verzi, klikněte zde nebo navštivte náš Facebook!

Mezitím jsme uvedli novou vlastnost - Cechovní výhody! Vyzkoušejte si to na našem beta serveru! Tuto vlastnost chceme vylepšovat a rozšiřovat podle vašich nápadů, a proto nám řekněte, co si o tom myslíte zde! Pokud si chcete prohlédnout nově vyvíjené vlastnosti hry, navštivte naše beta servery, nebo fórum testování beta programu pro mobilní zařízení.

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.