Aktualizace 1.219

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager
Community Manager

Vážení hráči,

aktualizace 1.219 proběhne ve středu 8. prosince. Jako vždy během nahrávání aktualizace dojde ke krátkému výpadku hry. Za tímto způsobené nepříjemnosti se předem omlouváme.
Podrobný popis změn naleznete v níže uvedeném seznamu:
Bugfixes

Hradní systém:
  • Text při vybírání denních hradních bodů byl v některých jazycích příliš dlouhý a nevešel se do okna. Text jsme upravili, aby byl lépe vidět.
  • Po dokončení výměny položek ve Starožitnictví bylo pořadí slotů špatně. Nyní budou vaše odemčené sloty z hradního systému před dosud zamčenými sloty.
Obecné opravy chyb:
  • U některých nápověd bylo vedle modrého pole nadpisu místo navíc. Toto jsme odstranili a zarovnali s levou stranou.
  • V centru zpráv konverzace bez jakýchkoli zpráv byla vždy zobrazena v horní části všech konverzací. To by se již nemělo stát.
Změny v mobilní aplikaci

Tato sekce změn platí pouze pro mobilní aplikace. Netýká se tedy verze hry určené pro prohlížeče stolních a přenosných počítačů. Termín aktualizace mobilní aplikace závisí na poskytovateli služeb pro mobilní zařízení, a může se lišit v řádu až několika dnů od zavedení aktualizace pro prohlížeče. Nebuďte tedy překvapeni, pokud aktualizace nebude ihned dostupná!

Cechovní bitvy:
  • Provedli jsme některá další vylepšení výkonu cechovních bitev.
  • Textové pole pro opětovné přihlášení do další sezóny cechovních bitev bylo pro některé jazyky také příliš malé. I zde jsme přerovnali text.
Obecné opravy chyb:
  • Velkolepé budovy na úrovni 0 zobrazovaly bonusy pro úroveň 2 namísto 1 pro další úroveň. Nyní ukazují správné hodnoty.
  • Při stahování herních aktualizací se nezobrazovalo varovaní 'při nedostatku místa.' a stahování se zastavilo. Nyní se varování bude zobrazovat.
Pokud nám chcete nechat zpětnou vazbu k této verzi, klikněte zde nebo navštivte náš Facebook!

Mezitím jsme vydali naši další událost: The Forge Bowl! Vyzkoušet si ji můžete na našem Beta serveru! Pracujeme také na některých vylepšeních a nové funkci Výhody cechu! Pokud byste se chtěli informovat o dalších funkcích ve vývoji, navštivte naše Beta fórum, nebo se podívejte na testování beta programu pro mobilní zařízení.


S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.