Aktualizace 1.221

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager
Community Manager

Vážení hráči,

aktualizace 1.221 proběhne ve středu 5. ledna 2022. Jako vždy během nahrávání aktualizace dojde ke krátkému výpadku hry. Za tímto způsobené nepříjemnosti se předem omlouváme. Tato aktualizace obsahuje změny verze 1.220 i 1.221.

Podrobný popis změn naleznete v níže uvedeném seznamu:

Opravy chyb

  • V Centru událostí nebylo někdy možné po kliknutí na stránku Zimní událost kliknout na stránku Halloweenská událost. To již bylo opraveno a stránku Zimní událost si můžete zobrazit bez potíží!
  • Vyskytl se problém se zobrazením, který nastal po pokusu o pomoc někomu, komu již nebylo možné pomoci (tj. již nebyl členem cechu), což způsobilo, že se symbol mince zobrazil na špatném místě. Tento problém se zobrazením je opraven a již se neobjevuje.
  • V některých vzácných případech se stávalo, že hráči mohli vyměnit i své poslední dva nákresy (při obchodování 2:1). Tento problém byl opraven.
  • Ve vzácných případech bylo možné zahájit výukovou bitvu aniž byste měli v útočící armádě nějaké jednotky, což vedlo k chybě. To se již nemůže stát.
  • U některých budov chyběl zvuk jejich sbírání. Socha cti na vyšších úrovních a Zimní kostelík nyní opět hrají své speciální zvuky!
  • V cechu se po smazání účtu vůdce cechu v některých případech nepodařilo přidělit nového zakladatele. Nyní bude nový zakladatel přidělen vždy, když se hráč z cechu přihlásí.
Změny v mobilní aplikaci


Tato sekce změn platí pouze pro mobilní aplikace. Netýká se tedy verze hry určené pro prohlížeče stolních a přenosných počítačů. Termín aktualizace mobilní aplikace závisí na poskytovateli služeb pro mobilní zařízení, a může se lišit v řádu až několika dnů od zavedení aktualizace pro prohlížeče. Nebuďte tedy překvapeni, pokud aktualizace nebude ihned dostupná!
  • Zlepšili jsme výkonnost v přehledu armády. To se projeví i na výkonu v Cechovních bitvách!
  • V Centru zpráv bylo možné upravit zprávu a uložit ji bez textu. To mělo za následek vnitřní chybu. Nyní se zobrazí nové okno s informací, že text bude smazán.
  • Informační okno pro zboží v kulturních osadách se nezobrazovalo, když jste klepli na otazník. Nyní se opět zobrazí.
  • Pirátské doupě zobrazovalo kromě běžné produkce i svou náhodnou produkci. Nyní se již náhodná produkce nebude zobrazovat, jak bylo původně zamýšleno.
Pokud nám chcete nechat zpětnou vazbu k této verzi, klikněte zde nebo navštivte náš Facebook!

Mezitím již naši vývojáři dokončili přípravy na letošní Forge Bowl! Pokud si chcete prohlédnout nově vyvíjené vlastnosti hry, navštivte naše beta servery, nebo fórum testování beta programu pro mobilní zařízení.


S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.