Aktualizace 1.230

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
newlogo1.png

Vážení hráči,
aktualizace 1.230 proběhne ve středu 11. května. Jako vždy během nahrávání aktualizace dojde ke krátkému výpadku hry. Za tímto způsobené nepříjemnosti se předem omlouváme.

Podrobný popis změn naleznete v níže uvedeném seznamu:

Opravy chyb

 • V okně "Vylepšení budovy" se vyskakovací informace o věku budovy mohla zobrazit mimo okraje. Opraveno.
 • Text v povozu Forge Plus byl příliš dlouhý, aby se mohl správně zobrazit. Přidali jsme odsazení řádků, aby se to dalo číst
 • Pokud jste při zvyšování úrovně v Hradním systému klikali na tlačítka v okně odměn jak zběsilí, rozbili jste zobrazení a oknem nešlo posouvat. Je možné, že se to již nebude stávat.
 • Zrušení výroby a její následné obnovení neaktivovalo přeskakování v okně výrob. Opraveno, odteď se již lehce dostanete na další budovu.
 • Zlaté pole zobrazovalo při motivaci ikonku pro "zboží do cechovní pokladny z minulé éry". Nyní bude správně zobrazovat "zboží do cechovní pokladny z aktuální éry", no není to skvělé!?
 • Po vyčerpání všech Rozšíření zmizela z menu Stavby záložka. Nyní se bude záložka s rozšířeními zobrazovat vždy, tedy i když ji nebudete moci použít.
Vylepšení a změny

 • Z bitev jsme odebrali bonus v závislosti na spokojenosti a nahradili jej pevným bonusem 1.2. To znamená, že spokojenost vaší populace již nebude ovlivňovat, kolik bodů po bitvě dostanete. Tuto změnu jsme provedli, jelikož dynamické počítání bodů podle spokojenosti neúměrně zvyšovalo zátěž serveru. Bylo to zřetelné zejména krátce po začátku nového kola Cechovních bitev. Zjistili jsme, že naprostá většina aktivních hráčů má populaci stejně stále nadšenou. Ostatním tato změna pár bitevních bodů přidá. Dále plánujeme odebrat i ikonu nadšení z okna výsledku bitvy. Tyto změny by měly výrazně zvýšit hratelnost při vysoké zátěži způsobené velkým počtem bojujících hráčů.
 • V Cechovních bitvách jsme dále provedli pár malých vyladění, které by měly zvýšit rychlost.
 • Okno Velkolepých budov dokázalo zobrazit pouze 99 od každého plánku. Nyní je dokáže zobrazit až do čísla 9999. Hurá!
 • Ikona unikátního zboží z minulé éry se nyní zobrazuje ve hře všude kde je jí potřeba, namísto dříve zobrazované obecné ikony.
Změny v mobilní aplikaci


Tato sekce změn platí pouze pro mobilní aplikace. Netýká se tedy verze hry určené pro prohlížeče stolních a přenosných počítačů. Termín aktualizace mobilní aplikace závisí na poskytovateli služeb pro mobilní zařízení, a může se lišit v řádu až několika dnů od zavedení aktualizace pro prohlížeče. Nebuďte tedy překvapeni, pokud aktualizace nebude ihned dostupná!
 • V módu rekonstrukce nemizely ikonky chybějící silnice ani po odebrání dané budovy. Opraveno.
 • Některé akce (jmenovitě prohrané vyjednávání, změny v nastavení, klepnutí na Majestátního jelena v přehledu bonusů) často hru zaseklo nebo úplně vypnulo. Je to opravené.
 • Prozkoumání jednoho z území v Postmoderní době mělo za následek vnitřní chybu. Je to opravené, již se to nestává.
Pokud nám o této verzi chcete nechat zpětnou vazbu, klikněte zde nebo nás navštivte na Facebooku! :)

Mezitím naši vývojáři šněrují kopačky, aby mohl začít Fotbalový pohár, který již na beta serveru právě probíhá. Koukněte na oznámení zde! A také vymýšlejí nové herní mechaniky do dalších událostí, takže můžete být zvědaví! Pokud vás zajímají nově vyvíjené vlastnosti hry, beta servery, nebo se zapojte do testovacího programu Mobilní aplikace beta.

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Naposledy upraveno:

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Vážení hráči,

spolu s touto aktualizací jsme přidali 6 nových prémiových rozšíření která vám budou k dispozici jakmile dosáhnete Osidlování měsíce Jupiteru, čímž se počet prémiových rozšíření pro tuto éru zvýšil na celkových 12.

S pozdravem
tým Forge of Empires
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Vážení hráči,

máme pro vás ještě jednu novinku na kterou bychom rádi upozornili. Počínaje 16. květnem budou mít všichni hráči přístup k vylepšením v Denních výzvách. Například:
 • Přeskočení dnešních odměn za ty zítřejší. Při výběru odměn pro novou Denní výzvu můžete kliknout na tlačítko "Vybrat" vedle zobrazení zítřejších potenciálních odměn a vybrat si tak zítřejší odměny. Ten samý výběr vám bude nabídnut také následující den. Výměna je možná za diamanty a pouze jednou denně.
 • Výměna jednotlivých úkolů. Jednou denně můžete zdarma vyměnit úkol v Denní výzvě. Za malý poplatek diamantů lze úkoly vyměnit znovu než vám daný úkol bude vyhovovat.
 • Přidali jsme nové odměny. Například můžete vyhrát vojenské budovy!
 • Na závěr, upravili jsme obtížnost úkolů, některé jsme zjednodušili a další naopak ztížili. Obecně zůstala jejich obtížnost stejná.
Doufáme že tyto změny uvítáte!

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru