Aktualizace 1.232

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
newlogo1.png
Vážení hráči,

aktualizace 1.232 proběhne ve středu 8. června. Jako vždy během nahrávání aktualizace dojde ke krátkému výpadku hry. Za tímto způsobené nepříjemnosti se předem omlouváme.

Podrobný popis změn naleznete v níže uvedeném seznamu:

Opravy chyb


  • Pomoc ostatním hráčům se občas nezapočítávala v rámci plnění do úkolů. Udělali jsme změny v započítávání pomoci, aby to bylo spolehlivější a tak se vám odteď bude vždy připisovat k probíhajícím úkolům.
  • Nová rozšíření za diamanty, která přibyla v minulé aktualizaci, nebyla uvedena mezi zajímavostmi z nových ér. Je to tam!
  • Na Trhu chybělo u zboží z Osidlování měsíců Jupiteru pozadí. Teď jsme ho tam přidali.
  • Ikonka navýšení útoku/obrany nebyla v nastavení armády vidět, pokud jste měli pouze navýšení, která nepochází z velkolepých budov. Na mobilní verzi byla chyba odstraněna v minulé aktualizaci, do počítačové verze přichází nyní.
  • U motivovaných dílen z Osidlování měsíců Jupiteru se v produkčním okně nezobrazovala dvojnásobná hodnota produkce. Nyní jsme to opravili v prohlížeči, do mobilních zařízení se oprava dostane příště.
Změny v mobilní aplikaci


Tato sekce změn platí pouze pro mobilní aplikace. Netýká se tedy verze hry určené pro prohlížeče stolních a přenosných počítačů. Termín aktualizace mobilní aplikace závisí na poskytovateli služeb pro mobilní zařízení, a může se lišit v řádu až několika dnů od zavedení aktualizace pro prohlížeče. Nebuďte tedy překvapeni, pokud aktualizace nebude ihned dostupná!

  • Navýšení Algoritmické jádro se u syntetizérů nezobrazovalo správně, i když jste obdrželi správnou hodnotu. Teď bude správná hodnota i vidět.
  • Pokud jste měli Hradní systém na úrovni 0, zobrazoval se nad ním vždy symbol vykřičníku, jakoby v něm bylo něco ke sběru. Nyní se bude hrad chovat stejně jako na vyšších úrovních - vykřičník pouze pro sběr.
  • Pokud jste měli během ukončení aukce ve Starožitnictví otevřenou klávesnici, zůstala zobrazena. Chyba je opravena a klávesnice se nyní zavře.
  • Zobrazení zbývajícího času pro Denní výzvu bylo občas oříznuté. Už se to nebude stávat.
Pokud nám o této verzi chcete nechat zpětnou vazbu, klikněte zde nebo nás navštivte na Facebooku!

Naši vývojáři mezitím dokončují práci na události Divočina, která je již teď dostupná na betě! Dále pracují i na malém přídavku do hry, tak zůstaňte na příjmu! Pokud vás zajímají nově vyvíjené vlastnosti hry, navštivte naše beta servery, nebo se zapojte do testovacího programu Mobilní aplikace beta.

S pozdravem,
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru