Aktualizace 1.233

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

NoVa

Moderátor

Člen týmu
logo.png
Vážení hráči,

aktualizace 1.233 proběhne ve středu 22. června. Jako vždy během nahrávání aktualizace dojde ke krátkému výpadku hry. Za tímto způsobené nepříjemnosti se předem omlouváme.

Podrobný popis změn naleznete v níže uvedeném seznamu:

Opravy chyb

 • Armádní balíčky v obchodě měly od Doby železné po Budoucnost špatné pozadí. Opravili jsme to.
 • U úkolů z Denní výzvy se pro úkoly vyžadující sběr mincí a zásob kvůli technické chybě neaktualizoval ukazatel průběhu. Je to opravené.
 • Po renovaci Scény věků na novou éru se nepromítalo vylepšení do žebříčku bodů. Je to opravené a funguje to tak, jak jsme původně chtěli.
 • Při sběru ze Zlatého planetostroje se občas ukázala jiná odměna, než kterou jste obdrželi. Už se to nestává a zobrazuje se správná odměna.
 • Prozkoumávání provincie na Mapě území Průmyslového věku v době, kdy byl průzkumník na starém kontinentu, mohlo způsobit vykreslení špatné cesty. Průzkumník vyrazil místo z lodi odnikud. Je to opravené.
Změny v mobilní aplikaci


Tato sekce změn platí pouze pro mobilní aplikace. Netýká se tedy verze hry určené pro prohlížeče stolních a přenosných počítačů. Termín aktualizace mobilní aplikace závisí na poskytovateli služeb pro mobilní zařízení, a může se lišit v řádu až několika dnů od zavedení aktualizace pro prohlížeče. Nebuďte tedy překvapeni, pokud aktualizace nebude ihned dostupná!
 • Prozkoumání sektoru „Langenreich" v Době pokroku mohlo způsobit interní chybu. Už se to nestává.
 • Ve vzácných případech mohlo vyžádání aktivačního e-mailu vyústit v chybu. Již to bude fungovat, ale pořád musíte splnit požadovaná kritéria, aby aktivace proběhla.
 • Na starších iOS zařízeních se objevovaly technické problémy, pokud bylo vaše město moc veliké. Opravili jsme to a již se to nestává.
 • V módu Rekonstrukce se zobrazovaly animace, i když jste je měli deaktivované. Opraveno, pokud je máte deaktivované, nebudou se zobrazovat.
Pokud nám o této verzi chcete nechat zpětnou vazbu, klikněte zde nebo nás navštivte na Facebooku!

Mezitím jsme na beta serveru spustili zbrusu novou událost - Společenstvo hrdinů! Stačí se podívat zde! Pokud vás zajímají nově vyvíjené vlastnosti hry, navštivte naše beta servery, nebo se zapojte do testovacího programu Mobilní aplikace beta.

S pozdravem,
tým Forge of Empires
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Navíc k výše zmíněným opravám zavedeme následující změny:
 • V módu Rekonstrukce budete moci vidět zda je budova připojena k Radnici či nikoli.
 • Také jsme opravili problém s ikonou x2 která se nezobrazila po sběru navýšené produkce pomocí Modré Galaxie, nyní ji opět uvidíte. Navýšené produkce jste však obdrželi.
S pozdravem,
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru