Aktualizace 1.74

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

HostVážení hráči,

aktualizace s číslem 1.74 bude nahrána v pondělí 25. dubna. Jako vždy dojde během nahrávání aktualizace ke krátkému výpadku hry. Omlouváme se tedy za tímto způsobené nepříjemnosti.

Vylepšení


  • Přepracovali jsme celé okno „Pozvat přítele“. Příslušné tlačítko ve společenské liště je nyní mnohem výraznější a okno s odměnami za pozvané hráče přehledně zobrazuje pokrok vámi pozvaných přátel.Tímto tlačítkem ve společenské liště otevřete okno s přehledem.Jak si vedou moji přátelé? Jaké odměny jsem za ně získal a na jaké se mohu těšit? Klikněte na „Vybrat“ a získejte zasloužené diamanty!​
  • Při vytváření obchodní nabídky se nově v seznamu bude zobrazovat počet vašeho zboží. Snáze tam vyberete zboží, kterého máte nadbytek.


Opravy chyb


Byly vyřešeny následující problémy:
  • V některých jazycích byl text v okně „Pozvat přítele“ příliš dlouhý a automaticky se ořezával.
  • V okamžiku, kdy se hráč snažil utratit výzkumné body, které zrovna získal, se objevila interní chyba způsobená tím, že se body ještě nestihly správně připsat na účet. Body do zásobníku se nyní budou načítat rychle a správně.
  • Tlačítko „?“ ke spuštění nápovědy v CvC se po otevření a zavření nápovědy posunulo mimo svou pozici. Tlačítko jsme zajistili – už nebude utíkat pryč.
  • Jisté stránky v žebříčku cechů způsobovaly interní chybu.
Co se děje jinak?

Na betě můžete aktivně zkoušet Cechovní expedice. Jedná se o novinku, ve které musí cech spolupracovat jako tým a postupovat skrz tajemnou džungli směrem ke skrytému pokladu. Během cesty cech získává i Sílu a ani jednotliví členové nepřijdou zkrátka. Přihlaste se na beta server a vyzkoušejte, co taková expedice obnáší. Dejte nám pak vědět, co si o této novince myslíte ;)

Tradiční diskuzi k aktualizaci vedeme na tomto místě. Vedle toho nás také můžete navštívit na našem facebooku a nechat nám jakýkoli vzkaz tam.

Děkujeme, že hrajete s námi!

S pozdravem,
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.