Aktualizace 1.76

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu


Vážení hráči,

aktualizace 1.76 přijde do hry 23. května.

Jako vždy dojde během nahrávání aktualizace ke krátkému výpadku hry. Omlouváme se tedy za tímto způsobené nepříjemnosti.

Vylepšení

  • Hráči registrovaní přes nějaký externí portál (např. Facebook) nyní získají herní jména automaticky generovaná, podobně jako při registraci přes mobilní aplikaci.
  • V Cechovních expedicích nyní uvidíte, když některý ze spolucechovníků nebo hráč samotný přispěje expediční body k pokroku expedice. Tato upozornění uvidíte „živě“, ale i když přijdete do mapy expedic z jiného okna. Pak uvidíte buď portrét hráče, který přispěl, nebo znak cechu. To v případě, že mezitím přispělo více členů.

  • Chcete-li odemknout další obtížnost Cechovní expedice a nemáte v pokladnici potřebné zboží, tak jej od nyní můžete zakoupit přímo v pokladnici.
Opravy chyb


Následující problémy byly vyřešeny:
  • Při probíhající bitvě se po změnění velikosti okna prohlížeče špatně vykreslovaly barvy polí dosahu a dostřelu jednotek.
  • Výjimečně se stávalo, že hráč nemohl dokončit nebo vzdát bitvu. Zobrazovala se hláška „Neexistuje typ bitvy“.
  • Po vytvoření obchodní nabídky se neaktualizovalo zobrazované množství ve skladu v rolovací nabídce. V tabulce pod nabídkou se množství zobrazovalo správně.
  • Někdy při výběru dokončené produkce bezprostředně po splnění nebo přeskočení úkolu vedlo k interní chybě.

Na co se můžete těšit?

Začíná se ochlazovat. Čeká nás Ledová budoucnost – další éra Forge of Empires už je k nahlédnutí na Betě. Přesněji její první část. Zachovejte tedy chladnou hlavu a vydejte se prozkoumat ledové pláně. My mezitím budeme pokračovat v pracích na nové fotbalové události. Po mrazivých výpravách se tedy poté na Betě budete moci vyřádit na zelených trávnících!

Tradiční diskuzi k aktualizaci vedeme na tomto místě. Vedle toho nás také můžete navštívit na našem facebooku a nechat nám jakýkoli vzkaz tam.

Děkujeme, že hrajete s námi a přejeme vám spoustu zábavy v nové době!

S pozdravem,
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.