Aktualizace 1.79

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu


Vážení hráči,


aktualizace hry na verzi 1.79 se odehraje 4. července.
Jako vždy dojde během nahrávání aktualizace ke krátkému výpadku hry. Omlouváme se tedy za tímto způsobené nepříjemnosti. Níže najdete seznam změn, které tato aktualizace přináší.


Vylepšení

 • Díky UI je nyní více zřejmé, že veškeré prostředky, které vynaložíte na vyjednávání na mapě Cechovní expedice, jsou z vašeho inventáře odečteny vždy bez ohledu na to, zda jste ve vyjednávání uspěli, nebo selhali.

Vylepšení CvC


Na základě vaší zpětné vazby a hlášení jsme přišli s řešením, jenž zalepí některé díry ve hře, které umožňovaly hráčům získat velké množství bodů do žebříčku:
 • V případě, kdy cech udělí svobodu sektoru, nebude jej moci opětovně zabrat až do dalšího denního přepočtu (bude to možné až po jeho ukončení).
Tímto krokem chceme zabránit cechům ve vzájemném přebírání sektorů tam a zpět. Stále bude možné udělit svobodu sektoru, pokud nemá cech strategický důvod jej dál držet (např. kvůli nižším nákladům na obléhání), ale je-li takové rozhodnutí učiněno, je tento proces nevratný až do dalšího denního přepočtu CvC. Ujistěte se tedy, že opravdu nechcete mít daný sektor v držení, než svobodu udělíte.
 • Umístění obléhací armády bude vyžadovat použití vašich vlastních jednotek.
Jednou z nejdůležitějších změn, které řeší problémy se současným systémem CvC, je napravení změn, které jsme zavedli nedávno. V prvotní verzi CvC byli hráči nuceni používat pro nasazení obléhací armády své vlastní jednotky. Tato podmínka byla ostraněna, aby bylo snazší nastoupit do boje.
Zvážili jsme vaše argumenty, které hovořily pro navrácení nutnosti použít vlastní jednotky při nasazení obléhací armády a dospěli jsme k závěru, že se okolnosti od této doby opravdu hodně změnily.
Proto od této chvíle budete muset opět použít své vlastní jednotky, pokud budete chtít obléhat sektor.
 • Pokud byl hráč v cechu aktivní v CvC válkách a přestoupí do nového cechu, nebude se moci účastnit CvC po dobu 96 hodin.
Jedná se také o žádanou funkci, která má zamezit hráčům ve zneužívání mezer hry. Řeší to především problém přeskakování mezi cechy“ a „cechů o jednom hráči. Nebude již možné, aby hráči přecházeli z cechu do cechu a bojovali za každý z nich v CvC nebo vytvořit „cech o jednom hráči, zabrat sektory, rozpustit cech a založit nový a celý postup takto znovu zopakovat.
Nyní musí hráč, který byl v CvC aktivní a přestoupí do nového cechu, vyčkat 96 hodin, než bude moci provést nějakou vojenskou akci v CvC. Tato změna zohledňuje také věrnostní systém zavedený v Cechovních expedicích, kdy se hráč, který přestoupí do nového cechu, nemůže probíhající expedice zúčastnit až do nového kola.

Opravy chyb

 • Klášter nebyl animován.
 • Štíty a meče na mapě Cechovních válek někdy nebyly zobrazeny správně.
 • Při vyjednávání na mapě území mělo tlačítko obchodu (u chybějících surovin) zlatou barvu. Tuto barvu obvykle používáme u tlačítek souvisejících s platbou diamantů. Vyslali jsme našeho stážistu ven s kbelíkem barvy, aby toto tlačítko přebarvil.
 • Ostnatý drát a opevnění se při boji v Cechovních expedicích nezobrazovaly na bitevním poli. Generále, jsme si jistí, že nyní uvidíte své bitevní pole správně!
 • Úplně první výstřel ve fotbalovém turnaji nesnížil počet střel z 11 na 10. Plně jsme ovládli umění odčítání a střely se budou nyní uživatelům, kteří se do turnaje zapojí až po této aktualizaci, počítat správně.
 • V Cechovní expedici na obtížnosti III můžete z truhly s pokladem získat trojitý nákres. Nyní se tato možnost zobrazuje také v informacích u truhly.
 • Vytrvalé klikání někdy způsobilo posunutí přístavu v Ledové budoucnosti. Nyní je ukotven tak, jak by měl každý dobrý přístav být.

Co se děje jinak?
Pracujeme na novém obsahu a vylepšeních Cechovní expedice - již brzy je můžete očekávat na Beta serveru! Také chystáme mrazivé novinky k Ledové Budoucnosti (stejně jako spoustu ne-mrazivé zábavy)!


Děkujeme, že hrajete s námi!

Chcete-li se s námi podělit o názory, připomínky nebo nám poskytnout zpětnou vazbu ohledně aktualizace, tak diskuzi najdete zde. Vedle toho nás také můžete navštívit na našem Facebooku! :)

S pozdravem,
tým Forge of Empires
 

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager
Dodatek k oznámení:
Kvůli změnám ve struktuře kódu hry, které proběhnou při aktualizaci, nebude možné přehrát záznamy bitev, které se odehrály před provedením aktualizace. Jedná se o nutné změny, keré pomůžou odstranit některé chyby ve hře.

Děkujeme za pochopení.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.