Akvaristika

  • Zakladatel vlákna Lord Termoplína
  • Vytvořeno

DeletedUser2385

Host
Nedarí :D Rybky nemám ani nepamätám :D sa navzájom požrali :D:D od vtedy mi tu akvárko stojí aj s celou výbavou :D

(Sú akvarijne rybky akvaristika nie ? :D)
 

Lord Termoplína

Host
Neskutečná nádhera, takto pozorovat v takto rozsáhlých akváriích ryby, ale i ostatní sladkovodní živočichy

Odkaz
 

DeletedUser6220

Host
Daří daří sou problémy ale snad na to něco bude.Zatím sem nepřišel na to co to je rybám to nevadí ale je to na listech na skle.Ani ploštěnka ani nezmar to nebude.Pomalu se po kraji rostlinky rozmnožuje až jí zahubí.Ze skla jen škrabkou to jde pořádně dolů.Předělal sem akvárium a mám to tam zas. Když to zmáčknu prsty je z toho bahnitá kaše.
 

Lord Termoplína

Host
Já sice jako méně zkušený akvarista, mám pouze na rostlinách zkušenost s řasami. Asi bych to musel vidět, abych mohl říci, zda jsem s tím již zkušenost měl. Jednou mi proti řasám pomohlo změnit průtok vody z filtru a podruhé jsem dokoupil přímo šneky na dané řasy a daří se jim zatím velmi úspěšně. :)
 

DeletedUser6220

Host
Ahoj.Ona to není řasa.Stou si poradím jenže tohle sou jakoby jedinci a zřejmě se přemisťují v noci. Ničí to pomalu některé rostliny obalí se na list a asi ho vysají.Mám i rájovce a ty požírají nezmary.Fakt nevím zatím ze skla to dostanu ale z listu dost těžko.Žádná z ryb si toho nevšímá.
 

Lord Termoplína

Host
Tak to se přiznám, že je pro mne novinky. Asi bych to zkusil prokonzultovat s nějakým specialistou :)
 

DeletedUser2451

Host
Ahoj bylo by dobré kdyby byl lepší popis toho co ti roste na těch rostlinkách a na skle ale řekl bych že asi pujde o řasu štětičkovou jetli to tak je tak je nato přípravku hned několik ale na vině je částé překrmování ryb a nedostatečná výměna vody a stím spojené i odkalování dna
 

DeletedUser2451

Host
Kayro jde o to že podle toho popisi nelze poznat nic
 
Nahoru