Alcatraz na 30.úrovni a výš

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3817

Host
Trošku vás nechápu. Čemu nerozumíte?
Elementární úvaha:
Hlavní účel FoE? ... Vydělat.
Co? ... Peníze.
Komu? ... Inno.
Čí? ... Vaše.
Jak? ... PRODAT VÁM DIAMANTY :(
 

DeletedUser2059

Host
Elnaiero pouze zmiňuje jednu z reálných možností jak plánek získat.
 

DeletedUser5477

Host
Jj je to jedna z možností jak získat plánek ;) Samozřejmě cest k získání plánků je více :)
 

DeletedUser10110

Host
Trošku vás nechápu. Čemu nerozumíte?
Elementární úvaha:
Hlavní účel FoE? ... Vydělat.
Co? ... Peníze.
Komu? ... Inno.
Čí? ... Vaše.
Jak? ... PRODAT VÁM DIAMANTY :(

To je překvapivé že? Člověk by si říkal proč to není pod záštitou červeného kříže a tudíž zdarma.

Opravdu nechápu proč si lidé stěžují, že za práci jiných se platí. Kdyby se hra nedala hrát bez dia, tak bych možná mlčel, ale tahle hra se dá hrát zcela bez dia.
 

DeletedUser3817

Host
No, já si rozhodně nestěžuji. Ačkoli sám neplatím, docela dobře chápu, že nebýt "diamanťáků", není FoE.
Někdo sáhne po diaberličce občas, někdo stále. Ovšem díky těmhle hráčům my ostatní můžeme hrát zdarma.
 

DeletedUser3139

Host
Je fakt, že to bez dia (i když se skřípěním zubů) jde. Já osobně jsem párkrát koupil. Ale to bylo v době, kdy začínaly VS a tak jsem ještě s kolegou nakupovali plánky, aby cech a vlastně i ostatní, mohli stavět taky. A snad jednou, abych se pohnul s městem. Ale je fakt, že tu někteří utopili snad nové auto za dia. Díky jim! :cool:
 

DeletedUser5477

Host
Souhlasím s Tomasem, jdou získat diamanty i bez placeni. Jak již poznamenal Crackenosch hráči, kteří kupují diamanty tak nám umožňují tuto hru hrát zdarma. On ten vývoj hry a vymýšlení nových věcí vždycky něco stojí :).
 

DeletedUser11823

Host
JiPi, já nevim jak je to na konci, hry (vyšleno, když už máš vše vyzkoumané a zbývají jen cyklické úkoly), ale já osobně, za půl roku hraní (konkrétně od srpna), jsem koupil cca 6 plánků (1200 dia), 6 rozšíření (2*200+2*400+2*600=2400 dia) a nerozumně vyčerpal něco na oživení padlých jednotek (řekněme 200 dia), tj. skoro 4000... Nekoupil jsem jediný :) Takže 4000 za půl roku? To lze brát jako "tisíce diamantů bez placení" :)
Uznávám, že to je sběr z questů ze 4 světů plus něco málo ze 3 studánek co mám (řekl bych dohromady tak 250 dia ze studánek)
 

Kayro

Znalec
Jenze to je presne to co je zavadejici,scitat vice svetů a zapocitavat si questy ktere se zpristupnuji v kazde nove dobe.Ale pokud beres jen cyklicke questy pri cekani na novou dobu tak prijem diamantu je opravdu citelne redukovan.
 

DeletedUser12520

Host
pokud se nepletu tak prave v cyklickych ukolech kde je ona nahodna odmena je sance na diamantky.. asi 20 kusu s frontenakem daleko vic..
 

trojan1673

Veterán
No, já sice hraji všude, také kvůli diamantům a bohužel na C mi také moc napadají ze studánek :(
Přijde mi, že tam kde hrajeme nejvíce nám diamanty prostě padají nejméně.
Pokud bych ostatní světy nehrála, tak diamantů moc nemám a plánky třeba zrovna na Alcatraz bych si určitě koupit nemohla a o rozšíření ani nemluvím.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2059

Host
Možná to je ten velice známý princip jako u získávání plánků.

Když se na něco soustředíš tak, že to chceš-musíš získat tak to nedostaneš. Naopak, když tomu dáš čas náhoda si tě najde. (algoritmus) ;)
 

Dan 77

Veterán
Hm, tak to máš buď obrovské štěstí, nebo jsi hru hecknul!!! :D
Že bych byl neaktivní hráč, to asi ne, ale přesto mi padne cca 50 dia v průměru jednou za dva měsíce! Poraď jak na ty tisíce! :cool:
Úkoly?? :) V úkolové řadě každé epochy je nenáhodná (permanentní) odměna diamantů. Další jsou náhodné z opakujících se úkolů (ale k nim jsem se nedostal, nikdy jsem nebyl úplně na konci výzkumu znuděn čekáním na novou epochu, nikam nespěchám a tento zdroj diamantů si klidně upřu). Dále za dobytí některých náročnějších provincií na mapě (třeba i 300 diamantů). Za co myslíš, že jsem si koupil už několikáté rozšíření za diamanty? ;) A to ani nehraju na všech serverech, nechci být na všech světech, abych si na hlavní město na Arvahallu vydělával diamanty a dělal všechny úkony ve hře 4×. I tak to jsou tisíce (celkem), ale samozřejmě ne za pouhý měsíc, to reálných těch 50 diamantů. A byl bych rád, že tady dávají vůbec nějaké medaile zadarmo tak, že se dá hrát i bez placení.

Jenze to je presne to co je zavadejici,scitat vice svetů a zapocitavat si questy ktere se zpristupnuji v kazde nove dobe.Ale pokud beres jen cyklicke questy pri cekani na novou dobu tak prijem diamantu je opravdu citelne redukovan.
Sčítat více světů není zavádějící, pokud hraješ na všech jen kvůli vydělávání si na jedno město a pokud v těch ostatních třech městech nemáš výdaje na diamanty. Opakující se úkoly jsou samozřejmě přístupné jen těm, kteří skončí na konci výzkumu a čekají na novou epochu, což spousta hráčů rozhodně není (jsou ještě někde v nižších epochách).

No, já sice hraji všude, také kvůli diamantům a bohužel na C mi také moc napadají ze studánek :(
Přijde mi, že tam kde hrajeme nejvíce nám diamanty prostě padají nejméně.
Pokud bych ostatní světy nehrála, tak diamantů moc nemám a plánky třeba zrovna na Alcatraz bych si určitě koupit nemohla a o rozšíření ani nemluvím.
Máš pravdu, ze Studánek to skoro nepadá. :( Plánky si radši nekupuju. Skoro všechny diamanty dávám na rozšíření.
 

DeletedUser2059

Host
Zde je prosím návod, jak získat diamanty a to tam chybí ještě možnost získání za pozvaného přítele, doposud není aktualizováno:

 

DeletedUser12493

Host
Podle mě je to absurdní. Možnost zisku diamantů díky všem těm možnostem je jen nesmyslem Inna, které by na tom mohlo zbohatnout daleko víc.
edit: Neříkám, že se mi tato možnost nelíbí. ;-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru