Alcatraz

V jednu chvilku sem viděl na fcb hry.. o Alcatrazu ve vodě, ale během chvíle to zmizelo a už sem to tam nikde nenašel, abych si to pročetl .. A já na to navážu tady myšlenku,. ve skutečnosti je Alcatraz vodní stavba v zálivu.. přijde mi trochu nelogický a škoda, že ve hře ho máme mít na pevnině v louži... nebylo by estetičtější a zároven i praktičtější, kdyby sme si rozšířili město k vodě a mohli ho umístit do vody?:)
 

Kayro

Znalec
nebylo by estetičtější a zároven i praktičtější, kdyby sme si rozšířili město k vodě a mohli ho umístit do vody?:)
Tezko hledat estetiku v tom pel-melu co ma kazdy ve meste a na tom ze budes moci umistit Alcatraz jen na par mist ve vode nic praktickeho neni.Muzes to mesto brat jako Las Vegas kde je piramida,Eiffelovka,socha svobody a spousta dalsich hlouposti a nikomu to neprijde divne :)
 

Svatej

Legenda
Vlastně vůbec ne. Tenhle nápad se týká rozšíření stavební plochy města na okolní vodní plochu.
Kdežtou tebou citované se v prvním případě týká speciální plochy čistě jen pro VB a v dalších dvou případech je to duplicitní téma o možnosti trvale odstranit plánky některých VB z inventáře. ;)

Za mě malé bezvýznamné PRO.
Rozhodně nevidím problém v tom mít jako základovou desku části města místo defaultního trávníku vodní plochu. Ostatně o tom byla tématicky celá oceánská budoucnost. (a ta podle mě vypadala zatraceně dobře)
 

Dan 77

Veterán
Jo, taky si říkám, že se to netýká jenom Alcatrazu, ale i Krakena a Muzea Atlantidy. Ostatní VB stojí na pevné zemi.

Za mě klidně PRO



Tahle hra není o estetice, takže PROTI.
Proč by nebyla? Možná pro tebe ne, ale pro leckoho může být.
Tezko hledat estetiku v tom pel-melu co ma kazdy ve meste
Jasně, většinou to pel-mel je, ale pořád i záleží, jak si ten pel-mel uspořádáš. ;)
 
Nahoru