Alcatraz

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15051
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser15051

Host
Zdravím dostal sem alcatraz na úroveň 3 a od te doby mě to nepřičítá vojáky. Pokaždé se jen na alcatrazu ukáže bedynka ze je výroba hotova vyberu to ale nic se mě nepřičte žádný voják Proc ?
 

DeletedUser15051

Host
Mužů nejak kontaktovat herní podporu nebo neco Proč mě to ty vojáky nedává ? A hraju jen na mobilu
 

Dědeq

Znalec
nepřičte žádný voják
Já bych se ještě zeptal, jakým způsobem zjišťuješ, že se ti nepřičetl žádný voják. I když vzhledem k tomu, že vyrábíš tanky, tak asi hraješ už dost dlouho, čili asi mířím na špatný cíl, nicméně pro jistotu uvedu, že v dialogu armády v dolním seznamu jednotek máš zcela vpravo žlutou ikonku, která říká, kolik nezávislých jednotek kterého druhu máš k dispozici, přestože se z důvodu úspory paměti nezobrazují. Její údaj jsi u všech městem produkovaných jednotek před výběrem a po výběru z Alíka kontroloval?
 

DeletedUser15051

Host
Já bych se ještě zeptal, jakým způsobem zjišťuješ, že se ti nepřičetl žádný voják. I když vzhledem k tomu, že vyrábíš tanky, tak asi hraješ už dost dlouho, čili asi mířím na špatný cíl, nicméně pro jistotu uvedu, že v dialogu armády v dolním seznamu jednotek máš zcela vpravo žlutou ikonku, která říká, kolik nezávislých jednotek kterého druhu máš k dispozici, přestože se z důvodu úspory paměti nezobrazují. Její údaj jsi u všech městem produkovaných jednotek před výběrem a po výběru z Alíka kontroloval?
Bojuju každý den pravidelně na 60 bojů takže vojáky pravidelně vyrabím a vždy pred výběrem se dívám kolik mam jakých vojáků a pak se dívám po výběru co za vojaky jsem dostal naposledy mě padl 4x šampion z alkatrazu dostal sem se na úroveň 4 a od te doby už se to proste nepricita
 
Zkoušel jsi použít filtr pro závislé a nezávislé jednotky. Výrobny ti vyrábí závislé jednotky, Alcatraz nezávislé. Zkus zvolit zobrazení pouze nezávislých jednotek, zapsat si všechny počty před výběrem(včetně tuláků) a zkontrolovat po výběru, jestli ti u něčeho nějaký kus nepřibyl. Pokud máš ve městě tolik kasáren, jak píšeš a dostáváš 4 jednotky z výběru, může ti to připsat po jednom kusu ze 4 různých druhů jednotek a může se stát, že to přehlídneš. Alcatraz nepřidává 4 stejné jednotky, pokud máš vícero kasáren, ale přidává náhodný mix ze všech. Pokud jsi to už zkoušel, tak to ber jako bych nic nenapsal a napiš na podporu :)
 

DeletedUser12887

Host
zkus léčit pouze jednu jednotku
nicméně ty kopie by měli být správně
 

DeletedUser12887

Host
mohlo se třeba stát ze jsi o ne přišel během diskuse
 

DeletedUser3139

Host
Mně se tohle jednou taky nezdálo. Tak jsem to zkoušel řešit a tehdy se ty jednotky (alespoň podle mně) nepřičítaly hned, ale až po nějaké době. Tak jsem to udělal tak, že než jsem vybral Alíka, tak jsem si napasal stav vojska. Pak jsem provedl výběr, na hru ani nešáhl do druhého dne, pak jsem zkontroloval znovu stav vojska, zjistil jsem, že vojáci přišli a tak to bylo vše v pořádku. Od té doby jsem v klídku a už to nekontroluji. Ale taky proto, že už mám vojáků dost.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru