Android

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12601

Host
Ahoj,

Zařízení na kterém hraji 4,3" sony xperia, rozlišení 1280x720

když si rozkliknu nabídku hráčů at už v okolí, nebo v cechu, nebo přátel - nevidím login pouze podobiznu hráče

pak mám problém s úkoly - nevidím honbu za pokladem a velikonočního králíčka

Jinak se vám to pánové podvedlo odladit naprosto páradně :) Ta hra běží skvěle.

Hama
 

DeletedUser2059

Host
Honba za pokladem není součástí verze pro tablety a chytré telefony.

Velikonoční králiček není, kupovat předměty však můžeš, když klikneš na tu žlutooranžovou lištu nad počítadlem, kde se ti zobrazuje 6 akcí skrývání, myslím, že tam je napsáno Velikonoce nebo velikonoční událost, na to klikni a zobrazí se ti klasicky prodejna itemů.

Problém s neviditelností loginů je skutečný problém, není to vyloženě chyba, ale rozhodně to budou vývojáři řešit ;).
 

DeletedUser2059

Host
A víš jak se to dělá; kde je umístěné tlačítko na odhlášení?
 

DeletedUser3139

Host
Zatím jsem docela rád, že to funguje jak funguje. Že tu je halda nedodělků, tak s tím jsem počítal. Od začátku hry jich bylo nepočítaně, tak proč by neměli být i zde, ne? Ale jedna věc mi dost vadí. Zatím jsem tak nějak nezjistil, jak se dávají body do VS, které podporuji. Nevíte, jde to? :cool:
 

DeletedUser

Host
jde to, ale musis vedet, u koho ta budova je, prehled podporovanych VB neni
 

DeletedUser5477

Host
Zatím jsem s hrou na androidu spokojeny. Je tam sice spoustu nedodělků, ale určitě na nich ještě zamakají a bude to Ok :)
 

DeletedUser3139

Host
jde to, ale musis vedet, u koho ta budova je, prehled podporovanych VB neni

Tak to je geniální, toho jsem se bál. Protože místo jmen mám tečky. Fakt dobrý! :cool:

Zatím jsem s hrou na androidu spokojeny. Je tam sice spoustu nedodělků, ale určitě na nich ještě zamakají a bude to Ok :)

No, je fajn, že se nám jako moderátor snažíš udělat radost. Ale nikdy neříkej určitě, když to ,,určitě" nezáleží na tobě! :cool:
Už jsem to asi čtyřikrát aktualizoval a zatím jsem si nevšiml žádné změny. Je zajímavé, že ve hře na bedně veškeré aktualizace prezentují pomalu s ohňostrojem a na Androidu zase tutlají, co se aktualizuje. Zatím mi to připadá, že prostě vždy po pár dnech nás nechají přehrát původní hru stejným upgrade (soudím podle velikosti souboru) aby to vzbudilo dojem jak na tom dřou. :cool:
Nebo někde je napsáno co se např. včera aktualizovalo?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Držte se laskavě jednoho tématu(chyby), takto nemohu importovat výše, i kdyby to byl bug sebevětší.
Zavírám a pokud nějaká chyba z výše uvedených stále trvá, založte znovu a jednotlivě !
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru