Animace krčmy při návštěvě

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

rycco27

Dopisovatel
Kdy už konečně zruší to okno s animací stolu při návštěvě krčmy? Neuvěřitelně to zdržuje. Proč to nemůže fungovat stejně jako ikona pomoc?
 

Dědeq

Znalec
To není zbytečný. Už se to tady řešilo a pořád nic. Zrušte to proboha!
Dmsn opakovat požadavky má smysl možná u věcí, které jsou opravdu problém (jako byla chyba v zobrazování překrývajícího se dostřelu jednotek - která, mimochodem, v určitých situacích trvá, ale už to není takový zabiják) a znemožňují normální hru, a přitom nejsou řešeny.

Animace židlí není problém, je to designový prvek, který se zřejmě někomu líbí (například evidentně návrháři hry a jeho šéfovi), někomu nevyhovuje (například tobě a mnoha dalším). To pak má možná smysl oživit původní diskusi a přidat k ní svůj hlas.

Mimochodem to zobrazující se okno stejně především (pokud pominu možnost, že někoho krčma zajímá, což se ovšem extensivně řešilo jinde) opticky vyplňuje čas do doby, než se načtou všechny informace ze serveru. Nemusíš čekat, až se okno celé zobrazí a postupně se zjeví tvůj avatar, stejně jako při výběru stříbra ze své krčmy nemusíš čekat, až se mince "přesypou" do počítadla. Pokud ve správnou chvíli klikneš vedle, okno se ihned zavře a většinou ho při navštěvování cizích krčem nemusíš ani zpozorovat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.