Anketa: Nejlepší Velkolepá Stavba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3370
  • Vytvořeno

DeletedUser3370

Host
Jaká je podle Tebe nejlepší a nejpřínosnější Velkolepá Stavba?

Otazky:
1. Nejlepsi Velkolepa Stavba?
2. Proč si myslíš, že je nejlepčí?

------------------

HLASUJTE ZDE: http://www.surveygizmo.com/s3/1128467/Nejlepsi-Velkolepa-Stavba

VÝSLEDKY NAJDETE:
https://appv3.sgizmo.com/reportsview/?key=214294-1715586-e732585971356a92882b488bb476857e
(aktualizovano denne v 7:30am EST)


Pozn. FoE CZ nema s tímto projektem nic společného. Za neaktuálnost, nefunkčnost a jiné chyby nenese žádnou zodpovědnost. Vytvořeno mnou (marihood) jako snaha o zpestření.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser558

Host
Myslím si že nejpřínosnější VS je Dealcastle , protože jednak zvyšuje bojovou sílu jednotek a hlavně dává 196 kusů medailí každý den ,což umožnuje získávat celkem rychle nové parcely za medaile a tím získávat rozšíření svého města a s tím ekonomickou a vojenskou sílu .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Velmi dobře marihood :) tomu říkám téma.Tak já už mám odhlasováno.Uvidíme jaké VB se našim hráčům nejvíce líbí a proč.
 

DeletedUser3370

Host
Bohužel za 6 dní skončí trial. Ale Dealský hrad vyhrává. Překvapeni?
 

DeletedUser

Host
Počkej to má být zkušební verze? :) To jsi to měl domluvit zde,aby ti mod vytvořil anketu,kde se každý může vyjádřit.Já to zařídím a pomůže nám to v "projektu"->postřehy ostatních hráčů.
 

traktorista

Odborník
Popravdě mi tahle anketa moc zajímavá nepřišla, protože vítězství Dealského hradu je zřejmé. Mě by spíš zajímaly postřehy k druhá a třetí nejlepší budova.
 

Kayro

Znalec
Myslim ze nejlepsi stavba je Bazilika svatého Marka.Pridava penize procentualne a pridava jich opravdu hodne.Pokud bych si ciste teoreticky postavil 90 domu s mansardou tak kazdy den vydelam 425000. 24 nahodnych komodit uz je jen bonus.
 

DeletedUser

Host
No nejlepší ,jak se to vezme.Každá velkolepá budova má své opodstatnění.Musíte se na velkolepé budovy dívat z různých úhlů pohledu.Pokud se hráč nachází v koloniální epoše a měl by hodnotit velkolepé budovy z doby bronzové a nebo železné,tak pro něj už tyto stavby nejsou tak potřebné jako pro hráče,kteří se v této epoše stále nachází.Takový hráči,kteří se ve hře nacházejí na počátku vývoje,tak pro ně jsou takové stavby jako požehnání.Mají obrovskou výhodu,kterou hráči před zavedením velkolepých budov neměli.

Každý hráč má jiný styl hry.Někdo je jako stavitel a kupec.Hráč disponuje bohatstvím a raději volí diplomacii.Pro takové hráče jsou nejlepší velkolepé budovy,které navyšují například zběr mincí/zásob/+ volné komodity každých 24 hodin.

Jsou naopak hráči bojovnící,kteří raději bojují a nějaká ekonomika je zas až tak moc nezajímá.Pro takové hráče se naopak hodí vojenské velkolepé stavby,které přidávají nárůst útoku a obrany.Takový hráči by neměli mít problém procházet z jedné provincie do druhé a nějakého souseda se jen tak nezaleknou.

A tak bychom mohli pokračovat dál a dál.Zkrátka každý si najde to svoje co je pro něj nejcenější.Pro mě je to osobně Drážďanský kostel panny Marie,která mi na tak málo políček poskytuje ohromné množství spokojenosti.Nejenom,že by si jiný hráč musel postavit nejméně 5 obchodních kanceláří,aby se této spokojenosti z části vyrovnal,ale prišel by kvůli tomu o velkou stavební plochu.Pro mě je nejcenější právě volná stavební parcela a navíc každých 24 hodin získávám náhodné komodity k úrovni mé epochy.Tak co víc si můžu přát :)
 

DeletedUser3370

Host
Počkej to má být zkušební verze? :) To jsi to měl domluvit zde,aby ti mod vytvořil anketu,kde se každý může vyjádřit.Já to zařídím a pomůže nám to v "projektu"->postřehy ostatních hráčů.

Ja vím, že to jde ... ale nechtěl jsem to tu dělat (víc jsem ti psal na Skypu). Proste mě jednou v pul 1 ráno polila múza a kreativní marihood a musel jsem to mít hned ted s očekáváním, jaké to vyvolá u lidí reakce. Support už se chytnul, je to dobré :)
 

DeletedUser

Host
prosím vás může mi někdo odpovědět jestli se dají bourat budovy a jestli ano tak jak děkuji
 

DeletedUser3370

Host
=========== TADY NENI DISKUZE O TOM JAK MAM UDELAT TO NEBO TO !!! CTETE NADPISY !! ============

Se to zas zvrhlo
 

DeletedUser3817

Host
Socha Zeusaseho :D (Škoda opravy překladu, zmizela mímořádně zábavná diskuse :D)
Snadno dosažitelná, brzo, levná, stabilní (nenáhodný) bonus, umožňující rychlý start. Náskok pro zbytek hry.
 

DeletedUser4572

Host
Nejlepší je taková stavba, která se podaří napoprvé - já bohužel takovou kliku nemám, u majáku jsem provedl už 8 výměn a pořád se počítač nemůže trefit - takže to jedno pole už stálo asi 200 bodů výzkumu - když si na nižší úrovni vezmu že na měsíc zastavím rozvoj a investuji do VB, tak už to začíná být mírně řečeno na "šlaka trefení" - nevím přesně jak funguje nákup polí za diamanty - možná v rámci výhod pro investující hráče, lze koupit pole, které potřebuji ?????
 

DeletedUser3817

Host
Velmi jednoduše.
1) Musíš mít 200 diamantů.
2) V inventáři otevřeš "Slavné budovy".
3) Zvolíš tu, která tě zajímá.
4) Klikneš na tmavé pole, kde máš v levém horním rohu údaj "x0".

A je to. Koupíš plánek, který ti chybí. :D

P.S.: Diamanty se dají získat i např. plněním úkolů.
 

DeletedUser4572

Host
Jak se nakupuje to vím, díky.Jenom jsem nevěděl jestli si můžu zvolit pole nebo mne to bude prohánět a nesmyslně mi to dávat plánky které už jsem několikrát měl. Pro troubelíny jako jsem já, kteří mají tuto hru pro pobavení a nenakupují za diamanty by mohla být vytvořena rubrika výměn plánků VB - kvůli jednomu plánku už asi 10 výměn - bodově 240 fb - super !!!!!!!!!! D
 

DeletedUser3817

Host
...by mohla být vytvořena rubrika výměn plánků VB - kvůli jednomu plánku už asi 10 výměn - bodově 240 fb - super !!!!!!!!!! D

Tenhle návrh tu už několikrát byl. Je ale jasné, že ze zřejmých důvodů neprojde. Takže nákup za dia je jedinou možností, jak získat konkrétní plánek se 100% jistotou.
Taková náhoda... :D
 

DeletedUser4572

Host
ahoj, a co ta rubrika pro smolaře dnes 11 výměna - celkově 276 VB
 

DeletedUser4572

Host
důvod mi zcela zřejmý není - jediné co mne napadá je to , aby ti co nehrajou za prachy nesekli se získáváním plánků a nepřestali pracháčům makat na jejich VB - pravděpodobnost získání plánku by matematicky měla být někde okolo 1:40 - tak se ozvu až to proběhne D
 
Nahoru