Anti-Renovační sada

dudasek

Znalec
jj-ledovky je značnej nedostatek-doba se dost natahovala a ještě se udělala výprava za deutrinem,nebo jak se to jmenuje-----člověk skočil do Oceánu a hrál eventy=vše nové a ledovku aby stavěl dílny,což se každému nelíbí a kde krást,když nikdo nevyrábí???nebylo by to zadarmo-ANTIRENOVAČNÍ sada by byla jako odměna v eventech,denních výzvách.CE,popřípadě za DIA....něco by se na tom pro INNO určitě vydělalo..
 

petrpivoj

Veterán
PRO

Já nelituju že jsem to renovoval, ale s tímhle nápadem souhlasím dlouhodobě, mělo by se s tím konečně něco udělat.

Protože nejde pouze o to jestli někdo něco zrenovoval nebo ne, ale v nejvyšší době žádná jiná možnost ani není a každá odměna, která padne je pouze z té éry.

Takže není nic sobeckeho s tim nápadem souhlasit, sobecké je, že hra žádnou jinou možnost neumožňuje a na co mám vyhrávat renovacni sady, když nemám co renovovat, takze zbývá už jenom druhá možnost derenovovat nebo devalvovat. Tohle je totiž všechno trest za to že někteří hrajou už několik let na dny třeba přes 2 tisíce.
Nejlepší je to, že dneska terakotu si postaví kdokoliv pomalu, takze se vyrobí pár sutru a dřeva a prostě se to dá, tak tohle dříve nešlo vůbec a těžko taky by měl někdo tyhle stavby bez toho, aby do ty éry došel.

Určitě úplně stejně to bude i s těma vyhrama z wikingsky vesnice na tuty padne odměna z nejvyšší éry. Takže k čemu to hrát.

Koneckonců už takový nápad tu byl.

Snad konečně projde.
 
Naposledy upraveno:

Mrtvejmagor

Znalec
Když je většina hlasujících pro, tak to někdo z českého vedení pošle do Německa za vývojářema a ty to buď zahodí nebo nějak jinak zváží
 

fmash-

Znalec
Když je většina hlasujících pro
Podle této prosté logiky by stačilo, aby se zde objevily 3 hlasy, z nichž 2 kladné by zaručovaly pronto odeslání návrhu po Labi do Hamburku.
Domnívám se, že tak prosté to nebude, proto se asi pivoj ptal na velikost hromady.
Která by mě ostatně taky zajímala, jsou-li její parametry něčím jiným, než pravidlem palce.
 

azmilid1

Nováček
Rozhodně PRO. Všechny argumenty byly řečeny, dodám jen to, že v nižší době dá budova méně bodů do žebříčku, což je férová cena za možnost vyrábět surky z doby, kterou zrovna potřebuji.
 

petrpivoj

Veterán
nejlíp ses asi měl obrátit dneska v posteli a říct si, tohle opět neprojde, nicméně hlasování zde je jasné, všichni pro a nikdo proti

hodnotit se bude pravděpodobně v Moskvě nebo v Číně nebo v USA, kde na tom kolik hráčů hlasovalo tolik nezáleží

tichý souhlas je taky PRO
 

petrpivoj

Veterán
Měli by to předat a aspoň se nad tím zamyslet.
Není nic špatného na tom mít možnost si pořídit i derenovacni sadu. Taky to nemusí padat 10x denně a byla by to vzácná příležitost ji získat :)
 

lennyd

Turista
Není nic špatného na tom mít možnost si pořídit i derenovacni sadu. Taky to nemusí padat 10x denně a byla by to vzácná příležitost ji získat :)
Případně by malá renovačka mohla dávat na výběr, zda jít nahoru či dolů.
Jinak co se týče využití, tak třeba ve virtuálce se hodí zboží z ledovky kvůli přístavu (oprava lodě, lidi, atd). Zatím jsem v oceánu, takže s tím počítám a pošetřím si pro tyto účely nějakou terasku či kmenové náměstí..
PRO