Anti-Renovační sada

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7629
  • Vytvořeno

dudasek

Znalec
chce to vykašlat se na agitaci na foru v kole štěstí napříč všechny světy a raději každý den napsat klidně i stejný mail 10,100,200*...a když neslyší zkusit napsat výš...každý to chce a nejen v ČR-každý svět přijde o hráče v raných věcích a diskriminovat je kvůli tomu v cechu je Diskriminační-na to by mohli slyšet i v dojčlandu...

pro svatého-ať se dozví můj názor,ale nemusíme dál diskutovat v nápadech:
1/každý to nechce,ale podpora je zdá se velká-je škoda to zahodit-klidně bych jich pár koupil i za diamanty a to hraju jen 1 svět!
2/i vývojáři z dojčlandu mají jistě svého nadřízeného-třeba by byl vstřícnější
3/nevím
4/myslím diskriminaci kvůli věku a cech budovám-dost cechů začíná mít problém se surovinami z nižších dob..takového hráče pak bez Observatoře a Arcu nevezmou,protože s příchodem CB enormně vzrostla spotřeba(už jsem ale viděl i planetkáře s plantáží lana...takže se to asi pořešit dá i takto).
2/agitací jsem myslel když na Globálním chatu čtu kde na jiných servrech je soutěž..to se tam nesejdou 3 hráči,že musí nahánět lidi jinde?
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
chce to vykašlat se na agitaci na foru v kole štěstí napříč všechny světy a raději každý den napsat klidně i stejný mail 10,100,200*...a když neslyší zkusit napsat výš...každý to chce a nejen v ČR-každý svět přijde o hráče v raných věcích a diskriminovat je kvůli tomu v cechu je Diskriminační-na to by mohli slyšet i v dojčlandu...
1) Já bych až tak nekategorizoval. Určitě to nechce každý.
2) A na jaký email ten nápad chceš spamovat?
3) A za jak dlouho si myslíš že skončíš na ignor listu?
4) Mohl by jsi mi popsat co myslíš tou diskriminací? Někdo jiný snad přístup k antirenovačce přístup má? Pokud ne tak jedou všichni za stejných podmínek a nejedná se tedy o diskriminaci... Krom toho je potřeba rozlišovat legální a nelegální diskriminci a ano, něco takového jako legální diskriminace existuje. :) Kupříkladu kdybych měl restauraci a neobsloužil tě na základě něčeho v čem jsi neměl volbu (třeba na základě barvy kůže) tak to je nelegální. Ale kdybych se rozhodl tě neobsloužit na základě toho, že mi například nechceš podepsat petici proti vládě, tak to je OK, protože tě diskriminuju za tvoje rozhodnutí které jsi mohl změnit. ;) (v čr bereme z nějakého důvodu náboženství jako záležitost té první skupiny, ale to je na jinou debatu)
Zkráceně, ne i když budeš křičet že to je diskriminace, tak na to slyšet nebudou ani v Merkellandu. :D
5) Agitace? Umíš vůbec vysvětlit tohle slovo, nebo jsi ho sem hodil jenom protože se ti líbí? :D V téhle debatě je jedno, zda přesvědčíš ostatní hráče aby něco odhlasovaly, pokud od InnoGames máš dopředu dánu informaci, že tuhle funkci nechtějí. :D

P.S.: Já zase chci možnost udělovat dislajky pod příspěvky a taky to vývojáři nechtějí. :D
 
Naposledy upraveno:
Nahoru