Anti-Renovační sada

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7629
  • Vytvořeno

DeletedUser7629

Host
Chybí ve hře možnost snížit dobu u speciálních budov, např. na výrobu zboží.
Renovačka malá / velká zvyšuje dobu - není ale nástroj pro snížení zpět na nižší dobu třeba na výrobu surovin u speciálních budov.
 

DeletedUser5384

Host
nu proč?třeba proto,že i díky rozkouskování vyšších dob se ve skladech hromadí tisíce nevyužitelných surovin,zatímco využitelné jdou získat jen přes výrobu? Dávám sobecky ANO :)
 

dudasek

Znalec
ANO-spousta lidí ve virtuálce lituje použití renovačních sad....nedostává se jim LEDOVĚ DOBY..vše už povýšili na oceán a virtuál...a získat budovy z "ledu" už je krom inventáře prakticky nemožné
(pozn.jsem v koloniálu)
 

Mrtvejmagor

Veterán
No tak ale když to dáš až na tu virtualku tak to vyrábí surky buď z virtualky, nebo to nerafinovane zboží které potřebuješ na výrobu
 

Dědeq

Znalec
nebo to nerafinovane zboží které potřebuješ na výrobu
Ano, což je přesně to, co píše bobbyc:
zatímco využitelné jdou získat jen přes výrobu
Jakmile si zvykneš, že nepotřebuješ žádné výrobny zboží, a absolvovat kolečko výroby zboží ze zboží ze zboží, tak se ti k tomu v nejvyšší době špatně vrací - což je myslím podstatou celého nápadu, který se tu periodicky objevuje.
 

DeletedUser5384

Host
No ale fmash ti odpověděl přesně,proč :D
Jakmile si zvykneš, že nepotřebuješ žádné výrobny zboží, a absolvovat kolečko výroby zboží ze zboží ze zboží, tak se ti k tomu v nejvyšší době špatně vrací
Jsem ve virtuálu a od ledovky včetně jsem nic nevyráběl :) Na běžnou spotřebu mi stačilo to,co jsem získal z odměn v úkolech. Vracet se s výrobou o tři doby dozadu je dost pakárna.
 

traktorista

Odborník
ANO-spousta lidí ve virtuálce lituje použití renovačních sad....nedostává se jim LEDOVĚ DOBY..vše už povýšili na oceán a virtuál...a získat budovy z "ledu" už je krom inventáře prakticky nemožné
(pozn.jsem v koloniálu)

Nj, ale to je jejich blbost že nemysleli dopředu ne? Navíc určitě to zboží dobře zpeněžili za fb...no tak teď holt za ty fb nakoupí zboží z nižších dob.
 

DeletedUser5384

Host
jejich blbost že nemysleli dopředu ne?
Většina budov, o kterých se v této souvislosti bavíme přišla do hry ve chvíli,kdy dost hráčů bylo poměrně daleko,ne-li na konci. Pokud někdo začne hrát dnes,jede od začátku,může renovovat dle libosti. Jestliže tu samou budovu dostanu třeba já,můžu myslet dopředu jak chci,stejně nic nevymyslím. Asi jsem blbej :D
 

traktorista

Odborník
Památník hrdinů, Velký most, Černá věž, Maharadžův palác, Tholos...mi nepřijde jako většina. Takže asi s Tebou musím výjimečně souhlasit :D.
 

DeletedUser5384

Host
Díky náčelníku,že ses mne zastal :)

Pirátská loď, podzimní mlejnek, zimní kostel...to je jen to,co vidím u sebe.
 
Nahoru