Antická diskuze k Archeologii 2022

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Připravte svá nářadí a vzhůru na vykopávky! Máme tu další archeologickou událost která letos nabízí barevnou sadu budov spolu s předchozími budovami událostí. Líbí se vám? Budete ji stavět? Tady se s námi můžete podělit o své pocity.
 

andros99

Turista
Líbí se vám : ne
Budete ji stavět: ne

P.S: Máte někdo tip na nějakou zajímavou hru ? Jednu nezajímavou teď přestávám hrát a hledám co hrát místo ní.
 

explorer Pablo

Dopisovatel
Je hezká pro děvčata,jistě si jí postaví,já ten Motýlí dům nepostavím,ale archeo hraju rád, těším se na vykopávky :)
Jestli už někdo ví: Když postavím jen ty zahrádky bez hlavní budovy, budou bonusy vzájemně fungovat,když budou u sebe? Jako minule pšeničné,okrové pole se strašákem třeba? ;-)
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Jestli už někdo ví: Když postavím jen ty zahrádky bez hlavní budovy, budou bonusy vzájemně fungovat,když budou u sebe? Jako minule pšeničné,okrové pole se strašákem třeba?
Ano, i tak půjde tato sada postavit, jen je potřeba pro efekt jednotlivých dílků mít připojený správný počet dalších unikátních částí setu, hlavní budova k tomu není nutná. :)
 
K eventu se zatím vyjadřovat nebudu, jen bych byl rád, kdyby se toto zkusilo poslat dále. Alespoň od příštích eventů. Nebylo by jednodušší - ať už pro vývojáře, tak i pro hráče, kdyby odměny byly udělovány jako Výběrová sada? Komu se to chce každý event hledat v inventáři, působí to v tom jen zmatek se všemi těmi "puzzle" předměty a dalšími věcmi. Mít event. budovy ve výběrových sadách by alespoň za mě alespoň trochu udělal v inventáři nějaký řád ve všech těch věcech. Jednou vám totiž padne Motýlí dům úr. 1, pak zase vylepšení domu, pak nějaká výběrová sada a k tomu všechny ty "přípojné budovy". A takhle to je ve všech eventech..
 

andros99

Turista
Chápu správně, že pokud je světlá písková dlaždice (tu na kterou mohu použít štětec) prázdná (neprosvítá žádný předmět) je zbytečné štětec na dlaždici použít, protože pod pískem určitě nic nebude ?
 
Za mě další event který mě odměnou nezaujal natolik abych do něj investoval diamanty zatím dle bety fotbalový taky nic moc tak doufam že alespon letní nesklame at je kam zas utratit diamanty
 
Líbí se vám? - Ujde.
Budete ji stavět? - Nejspíše si to nebudu moci dovolit (pokud v nějaké další události nebudou jako odměny padat volná rozšíření města), takže je možné, že skončí u starožitníka.

Zatím je událost hodně velká buzerace. Neustálé bourání a znovustavění dílen a kulturních budov mi spolu s "výkupným" pro archeologického otrapu (úkoly "naval zásoby") vysálo 10 % zásob, které jsem si šetřil od začátku události Sv. Patrika tím, že jsem prakticky zastavil svůj postup do vyšších věků a jen spořil suroviny. A mrhání bonusu Alexandrijského majáku na 5min produkce v mírnění ztrát také moc nepomáhá.

Chápu, že je těžké vymýšlet nějaké úkoly, obzvláště, když je jejich množství ještě zvýšené těmi pitomými hliněnými tabulkami, ale neustálé bourání a znovustavění té samé budovy, jen proto, abych "získal" to, čeho mám značný přebytek (spokojenosti) a pak za to dostal "ohromující" odměnu 5 svitků (za což je půlka pitomého štětce, neustále otravování spoluhráčů kvůli přehazování zboží sem tam, soustavné narušování najetých produkčních cyklů krátkými výrobami, a podobně, žádnou radost ze hry nepřinásí. Je mi jasné, že věšina hráčů se mnou nebude souhlasit, ale uvítal bych výrazně menší počet takovýchto událostí.
 

Kayro

Znalec
Chápu, že je těžké vymýšlet nějaké úkoly, obzvláště, když je jejich množství ještě zvýšené těmi pitomými hliněnými tabulkami, ale neustálé bourání a znovustavění té samé budovy, jen proto, abych "získal" to, čeho mám značný přebytek (spokojenosti) a pak za to dostal "ohromující" odměnu 5 svitků (za což je půlka pitomého štětce, neustále otravování spoluhráčů kvůli přehazování zboží sem tam, soustavné narušování najetých produkčních cyklů krátkými výrobami, a podobně, žádnou radost ze hry nepřinásí. Je mi jasné, že věšina hráčů se mnou nebude souhlasit, ale uvítal bych výrazně menší počet takovýchto událostí.
Pokud jsi hral uz Sv.Patrika tak ti musi byt jasne ze ty ukoly v soucasne udalosti jsou naprosty standard. Cele roky nic noveho nevymysleli a myslim ze se o to uz ani nesnazi.
 
Pokud jsi hral uz Sv.Patrika tak ti musi byt jasne ze ty ukoly v soucasne udalosti jsou naprosty standard. Cele roky nic noveho nevymysleli a myslim ze se o to uz ani nesnazi.

Jo, hrál jsem Patrika, ale tam mi to nepřišlo tak hrozné, což bude tím, že tam byla jen jedna úkolová řada a asi tam byly úkoly nějak lépe seřazené, protože tam jsem rozhodně nemusel třeba kulturní budovu bourat a znovu stavět 3-4x těsně po sobě. Když si tady člověk spustí několik úkolových řad z tabulek, tak je to pak celkem šílené. Navíc úkoly z tabulek jsou náročností stejné jako v hlavní linii, ale odměny jsou hodně k smíchu. To aby si člověk všechno důkladně nastudoval dopředu a snažil se to nějak synchronizovat.
 
Naposledy upraveno:

andros99

Turista
Jen pro jistotu (abych se pak nedivil): když otevřu všechny okénka kalendáře a získám odměnu, tak dostanu vše co je v té truhle ? tedy zboží, body, portrét a 2x výběrovou sadu svatyně ? Nebo dostanu jen jednu z odměn, které v té truhle jsou ? Díky za upřesnění.
 
JJ ja moc nehral zatim ale tabulky mam podobne..to je jasny zamer, nedat to hracum komplet.

A treti den prozatim jsem u incidentu ze svitkama..NULA.

Jo INNO to ma zmakle.:)
 

traktorista

Odborník
Co se stane s přebytečnými úlomky? Koukám že mi zbyde pár plných kol zcela jistě - propadnou a nebo za ně bude nějaká pidiodměna?
 
Jen pro jistotu (abych se pak nedivil): když otevřu všechny okénka kalendáře a získám odměnu, tak dostanu vše co je v té truhle ? tedy zboží, body, portrét a 2x výběrovou sadu svatyně ? Nebo dostanu jen jednu z odměn, které v té truhle jsou ? Díky za upřesnění.
Vše splneno,ale zrejmne ta celkova odmena prijde az po skonceni akce,protoze jsem zatim nedostal nic .
 
Nahoru