- Aréna

ladacert

Psavec
Současný stav:Není
Nápad: Napadlo mě udělat arénu. V aréně by byli hráči ve stejné době + by byla smíšená( ikdyž tu bych možná zrušil protože by to stejně zřejmě ovládli hráči z nejvyšší doby),pole by se přizpůsobily podle doby kde by se hráči nacházeli a pokaždé nebo většinou různé prostředí kde by mohli být překážky atd.Tato aréna by se využívala hráč vs hráč a hráč by měl 2 minuty na tah.Poté by byla týmová aréna pro celkově 8 hráčů,4 vs 4 hráči kde by bylo pole 2x krát větší taktéž by se měnilo prostředí,hráči by měli k dizpozici chat aby se mohli domluvit na taktice+náhodné bedny která by spadla na náhodné pole.Bedny jsou užitečné i škodlivé.Užitečné:zvýšení útoku,obrany,tah navíc v kole,určení dle volby jaký nepřátelský hráč nebude moct používat schopnost ať už dokonce kola nebo několik kol atd. Škodlivé: zamrznutí na dvě kola,snížení obrany,útoku,odebrání života atd. V týmové aréně by měl hráč 4 minuty na tah.Dále hráči by měli v aréně svou figurku podle avatara ve městě nebo by měli při vstupu do arény zvolit základní avatary které by mohli používat v aréně.Pokud by si chtěli hráči zabojovat mezi sebou byla by možnost zaslat pozvánku v opačném případě by dostal hráče náhodně ať už v malé době či ve vyšší době.Hráč by měl v aréně 10 životů jako obvyklý voják ale bonusy by mu zůstali obranné a útočné.Za každou vyhranou bitvu by hráč dostal náhodně láhve s bonusem útoku nebo obrany.Hráč který se by se chtěl vzdát stálo by ho to mince a zásoby (počet dle doby).Každá vyhraná bitva by se hráči započítala do žebříčku všech hráčů na serveru kteří by byli na konci arény podle úmístění (za počet nejvíce vyhraných bitev) odměny.Aréna by se každých 14 dní restartovala.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:ano
 

DeletedUser12887

Host
Pro

Klidně bych dal tu arénu na 24h a podle počtu bitev by dostal ten hráč odměnu, menší zápas a třeba týdenní průměr a měsíční, bez ohledu na věk hráče, myšleno éru hráče.

Velký bojovník
Menší bojovník atd...
 

Dan 77

Veterán
PROTI
Dělal bys tím z Forge Of Empires nějakou jinou hru, kde bude asi něco podobného jako to, co navrhuješ sem. Už tak toho je ve FoE dost (myslím obsahově a časově, nejen jednotkově) a mají přijít CB - cechovní bitvy. Že to nebude ubírat jednotky, mi přijde divný.
A nějaký překážky, obousečné bedny s bonusy, figurky atd. mi připadají jako zbytečná složitost navíc.
2 a natož 4 minuty na tah jsou strašně moc, to by se na jedné bitvě dalo skejsnout dlouho, stačilo by 15 vteřin a u týmové hry 1 minuta. Kolik bitev denně by v aréně bylo? A co by se stalo, když by protivník překročil časový limit na svůj tah? To ti tam chybí dodat, ale i tak budu proti z důvodu, který jsem uvedl na začátku.
 
Nahoru