Archeologická událost 2019 (již brzy...)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Ta budova mi připomíná Crystal Palace zničený v roce 1936. Bude docela dobře pasovat k Royal Albert Hall. Jen doufám, že ten event. spustí třeba až za měsíc, rád bych na dvou serverech poskočil do další éry a udělal nějaký ten výzkum, abych byl bojeschopný.
 

d arvit

Odborník
když vidim jak nám ty budovy (obecně) produkují lidičky a spokojenost tak bych pomalu uvítal něco co jí bude zase žrát.
klidně at přidaji něco co bude mít super odměnu ale bude to vykoupený spotřebou např. 10k populace a 10k spokojenosti (dle doby)

edit: at to žere min i 10k medailí denně (za odpovídající útočný bonus, podporu cechu, % k obranám atd)
prostě nějak stáhnout ty šílený čísla, kam se dostáváme díky VB a eventovým budovám + vymyslet nějaké uplatnění pro medaile, po zakoupení všech rozšíření je jejich spotřeba prakticky nulová

Edit2:
jo přesně, ale ve větším měřítku, dát to jako hlavní odměnu v nějakém eventu, to bych potom nelitoval diamantů a třeba 5 těch budov postavil :-D
samozřejmě ale aby to bylo zajímavé vzhledem k těm debuffům oproti normálním eventovým budovám bez nich
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
d arvit: Třeba něco jako tohle?
1niz.png

Jinak, pokud to nevíš, tak +1 populace z čehokoliv = -1 spokojenost.
Tedy třeba innovation tower 76 lvl +42.207 lidí ale -42.207 spokojenosti.
 

d arvit

Odborník
jo, o tom už jsem něco slyšel, ale stejně mě to nějak netrápí, inno letos zvedat nebudu..
spokojenost.png

a to mě ještě čeká 10-15k z alíku až se do něj pustim, lidi taky nejsou problém - 25-30k maká na terasovkách :rolleyes:
 
Netušíte někdo, kdy to celé všechno vypukne? Četl jsem na netu termín prvního až šestnáctého května, je to možné, že zbyde zase jenom pár dnů na oddych po dnes končícím jarním?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru